A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Sajab sel kuul vihma, on jaanuaris lund küllalt.

Kontaktandmed

NIMI INFO KONTAKTANDMED
Ave Harkman Üldine info Tel: 7768 030 | info@atammel.ee, ave.harkman@atammel.ee
Indrek Tammel Müük põllumajandusmasinad Tel: 776 8033, 504 7539 | indrek.tammel@atammel.ee
Arvi Tammel Müük viljakäitlusseadmed Tel: 776 8046, 509 2074 | arvi.tammel@atammel.ee
Eno Väli Hooldus, remont, taimekaitse pritside kontroll Tel: 776 8030, 51 14 850 | eno.vali@atammel.ee
Raivo Kirspuu Varuosad Tel: 776 8041, 507 3274 | raivo@atammel.ee
Imre Orav Varuosad Tel: 776 8040 / imre@atammel.ee
Andres Tammel Müük ja maakorraldustööd Saaremaal Tel: 453 1613, 524 7539 / andres.tammel@atammel.ee
Einar Mikson Müük- põllumajandusmasinad, Tartu esindus Tel: 507 1670 / einar@atammel.ee
Volli Geherman Müük- põllumajandusmasinad, Tartu esindus Tel: 504 4845 / volli@atammel.ee
Harry Tikut Müük ja hooldus Viljandis, Leho Kaubandus OÜ Tel: 434 9554, 504 4570 / harry@leho.ee
Indrek Rusi Müük ja hooldus Türil, Türi Bel-Est OÜ Tel: 504 7399 / turibelest@gmail.com

Esindused

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva
Tel: +372 776 8030
Faks: +372 776 8044
info@atammel.ee

Tartu esindus

Tartu- Viljandi mnt. 1. km,
Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713
Tartumaa

einar@atammel.ee Mob: +372 507 1670
volli@atammel.ee  Mob: +372 504 4845

Saaremaa esindus

Kooli tee 2, Upa küla, Saaremaa vald,
93857 Saaremaa
Tel: +372 524 7539

Viljandi esindus, Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi
Tel: +372 434 9554
leho@leho.ee
www.leho.ee

Türi esindus, Türi Bel-Est OÜ

Kalevi 9a, 72213, Türi, Järva maakond
Tel: +372 385 7013
turibelest@gmail.com
www.belest.ee

Saada kiri

Teie nimi:

Teie telefoninumber:

Teie e-mail:

Kiri:

Jõgeva esinduse kaart

Viljandi esinduse kaart

Saaremaa esinduse kaart

Tartu esinduse kaart

Türi esindus