A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Nigulapäeva udu toob soojad jõulud, nigulapäeva külm kestab kolmekuningapäevani.

Esindused & Kontakt

NIMI INFO KONTAKTANDMED
Indrek Tammel Müük põllumajandusmasinad Tel: 776 8033, 504 7539 | indrek.tammel@atammel.ee
Arvi Tammel Müük viljakäitlusseadmed Tel: 776 8046, 509 2074 | arvi.tammel@atammel.ee
Eno Väli Hooldus, remont Tel: 776 8030, 51 14 850 | eno.vali@atammel.ee
Raivo Kirspuu Varuosad Tel: 776 8041, 507 3274 | raivo@atammel.ee
Andres Tammel Müük ja maakorraldustööd Saaremaal Tel: 453 1613, 524 7539 | andres.tammel@atammel.ee
Harry Tikut Müük ja hooldus Viljandis, Leho Kaubandus OÜ Tel: 434 9554, 504 4570 | harry@leho.ee
Indrek Rusi Türi Bel-Est OÜ Tel:  504 7399 | turibelest@gmail.com

Esindused

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva
Tel: 776 8030
Faks: 776 8044
info@atammel.ee

Saaremaa esindus

Upa küla, Kaarma vald,
93826 Saaremaa
Tel: 524 7539

Viljandi esindus, Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi
Tel: 434 9554
leho@leho.ee
www.leho.ee

Türi esindus, Türi Bel-Est OÜ

Kalevi 9a, 72213, Türi, Järva maakond
Tel: 385 7013
turibelest@gmail.com
www.belest.ee

Saada kiri

Teie nimi:

Teie kontakt:

Kiri: