A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Palju pähkleid ja tõrusid toovad pika, külma ja kareda talve.

Kivikoristuse uus ajastu algab siit! Uus Elho Scorpio 550

elhouudis1Elho uut, Scorpio 550, hüdraulilist kivikoristusmasinat esitletakse 2015. aasta Agritechnika messi raames Hannoveris Saksamaal. Elho Ab ekspositsioon asub sendil G08 hallis nr. 27. Põldudel paiknevad kivid on maaharija probleemiks nii Soomes kui ka mujal maailmas. Scorpio kivikoristaja loomisel on fookus võetud eelkõige efektiivsusele ja vastupidavusele. Jõuülekanne traktorilt masinale toimub täielikult hüdrauliliselt, mis omakorda tagab minimaalse hooldusvajaduse.

Hüdrauliline jõuülekande kaitsesüsteem väldib komponentide purunemise isegi rootori täieliku blokeerimise korral. Hüdrauliline ajam võimaldab ka võimsuse jaotust sinna, kus seda parasjagu kõige rohkem vajatakse. Koguri rootorit on võimalik pöörlema panna mõlemas suunas, mis võimaldab blokeeritud rootori lihtsalt vabastada. Tugevad ja vastupidavad, kõrgtugevast Hardox terasest, koguri piid taluvad ka kõige ekstreemisemaid töötingimusi, sealjuures purunemata.

elhouudis2Masin on varustatud automaatse töösügavuse kontrolli seadmega, millel on 2 sügavuse reguleerimise seadistust. Lisaks sellele on operaatoril võimalik töösügavust ka vahetult reguleerida.

Kõik ribirestid on lihtsasti vahetatavad, ribide vahekaugused on vahemikus 40-110 mm. Laiad koguri rootorid on varustatud pikkade keevisõmblustega kinnitatud Hardox-piidega. Rootorite asend tagab selle, et kivid ei kiilu rootori ja raami vahele. Scorpio kivikoristusmasinal on tugev ja stabiilne raam, ning teleskoopne, kaitseseadmega, veotiisel. Standardvarustuses kasutatakse laiasid, 500/60 R22.5 rattaid.

Oy El-Ho Ab ametlik esindaja eestis: A.Tammel AS, Turu 7, Jõgeva, tel: +372 7768 030, info@atammel.ee, www.atammel.ee