A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober soe, siis tuleb pikk talv ja külm küünlakuu.

McCormick X6 VT-Drive pälvis “Aasta Traktor 2018” tiitli kategoorias “Parim kasutajamugavus”

McCormick X6 VT-Drive pälvis maineka “Aasta tarktor 2018” auhinna kategoorias “Parim kasutajamugavus”.
Olles esitatud auhinnale 24-liikmelise komisjoni poolt, mille liikmeteks eri Euroopa suurematest  põllumajandustehnika ajakirjastustest pärit ajakirjanikud, on see McCormick brändi jaoks suur tunnustus tehtud töö eest uute tehnoloogiate väljatöötamisel. Tehtud tööd ilmestab hästi antud traktori mudel, mille jõuvahemikud on 120-st kuni 140-ne hobujõuni.

Kasutusel olev astmevaba jõuülekanne on täielikult väljatöötatud Argo Tractors tootmisosakondades. Antud jõuülekandega seostub väiksem arv koosteosasid, eelkõige siduri komplektis. See omakorda võimaldab suuremat töö efektiivsust ja väiksemaid kulutusi. Jõuülekanne koosneb kahest osast: hüdrostaatiline ja mehaaniline, mis tähendab, et madalatel kiirustel (3-4 km/h) kasutatakse ainult hüdrostaatilist jõudu, samas kiiruste kasvamisel ühendatakse järk-järguliselt mehaaniline osa, seeläbi on vähendatud jõukadusid töötamisel.

Eraldiseisva vedrustusega esisild, kõrgtootlikusega hüdrosüsteem (110 l/min) ja Isobus funktsioonid on veel lisaks antud mudeliseeria tugevused. Hea võimsusastmega, kaasaegne ja usaldusväärne X6 VT-Drive kuulub selgelt esmaklassiliste “astmevabade” traktorite turuvalikusse.

“Me oleme väga õnnelikud antud tunnustuse üle” kinnitas Antonio Salvaterra, Argo Tractors Grupi turundusjuht. “See auhind kinnitab meie investeeringute edukust kasutajamugavuse valdkonnas, projekt, kus iga üksiku detaili eest on hoolt kantud ning mis omakorda on aidanud meil luua kõrgkvaliteetse mudeliseeria mugavuse ning tööefektiivsuse seisukohast.”

Auhind anti üle 12. novembril 2017, Agritechnica avamispäeval, spetsiaalsel tseremoonial.

20.septembril oli hindamiskomisjonil võimalus külastada Argo Tractors tehast, kuitutvustati masinat detailsemalt. Lisaks said ajakirjanikud proovida kuute traktorit antud X6 VT-Drive mudeliseeriast koos kuue erineva tööseadmega, tehes nendega praktilisi katseid.