A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui talvisel pööripäeval on tuul põhjast, tuleb külm talv järele.

Zuidberg suurendab oma toodetega liiklusohutust

Igaühel meist on võimalus panustada (põllumajandusliku) liiklusohutuse suurendamisse ja liiklusõnnetuste arvu vähendmisse. Ja seda mitte ainult ohutuma sõiduga vaida ka oma masinate ja sõidukite ohutumaks muutmisega.

Taskukohase hinnaga allasõidutõke
Võttes aluseks visiooni ohtumast liiklemisest ja kombineerides seda tagasisidega turunõudlusest on Zuidberg välja töötanud allasõidutõkke, suurendamaks traktori nähtavust. Lahendi arendustöö kestis kokku ühe aasta ja hõlmas mahukat uurimistööd rahvusvaheliste klientide ja trakori kasutajate seas. Kogu loomeprotsess tomus integreeritult korporatsiooni sees, kaasates tootearendus-, tootmis-, müügi- ja hooldusosakonnad, mis omakorda võimaldas luua väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega toote.

Kaks erinevat versiooni
Klientide vajaduste rahuldamiseks on allasõidutõke saadaval kahes erinevas versioonis. Esimesel juhul on võimalik allasõidutõke kombineerida esiraskustega vahemikus 850-1400 kg. Teisel juhul aga 3-punkti rippsüsteemi või haakekomnurgaga, mis on varustatud veoaasaga, ning mille keskosasse on võimalik lisada ka tööriistakast.

Mõlemad versioonid on reguleeritava laiusega ning omavad teeliikluses kasutamiseks vastavat märgistust. Toode on võimalik tellida vastavalt traktori värvile ja integreerida LED ääretuledega. Allasõidutõkke külgmise osade kinnitussüsteem võimaldab neil vastassuunas pöörduda, tänu millele on oht tagurdades tõkkeid ära murda minimeeritud.

Allasõidutõket esirippsüsteemidele ja esiraskustele küsige A.Tammelist!