A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Külm ja selge detsember toob sajuse jaanuari.

Junkkari Külvikud

VIDEO: Kuidas seadistada Junkkari külvikuid

S-seeria külvikud on mõeldud külvamiseks eelharitud põldudele ja minimeeritud harimisega põldudele, kergematel muldadel. Traditsioonilised koonuspinnaga ketasseemendid mida on siiani kasutatud Simulta külvikutel, on edasi arendatud uuele tasemele ja on kasutusel kõikidel külvikutel. Väetise jaoks on võimalik valida traditsioonilist S-pii seemendit või täiesti uut ja vastupidavamat ketasseemendit.

Loe lisaks

M-seeria külvik on kõige universaalsem, sobivad põldudele kus kasutatakse tavapärast külvitehnoloogiat või minimeeritud harimist ja isegi otsekülvi kergemates tingimustes.
Vastupidav koonuspinnaga ketasseemendi maksimaalse survega maapinnale 140kg tagab kvaliteetse külvi erinevates tingimustes. M-seeria külvikule on võimalik tellida hulgaliselt lisavarustust, mis võimaldab kohandad külvikut just Teie vajadustest lähtudes.Loe lisaks

Junkkari D-seeria kõige võimsam külvik on mõeldud kasutamiseks otsekülvil ka kõige raskemates tingimustes. Vaatamata sellele võimaldab seemendi konstruktsioon masina kasutamist ka keretel muldadel ja haritud põldudel. D-seeria põhiline erinevus on tugev topeltketastega seemendi tugirattaga täpse külvisügavuse hoidmiseks ja tihendusrattaga külvivao sulgemiseks.

Loe lisaks

Junkkari W-seeria uued kombikülvikud on konkurentide seas turul pakutavatest parimad, omades minimaalset veojõu tarvidust (alates 110 kW/150 hj), puudub vajadus traktori võimsa, koormustundliku hüdraulika järele, valikus on kaks töölaiust (6 ja 7 m), mahukas külvisepunker (6500 l). Selle kõige juures on transpordilaiuseks vaid muljetavaldavad 3.0 m.

Loe lisaks