A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Külm ja selge detsember toob sajuse jaanuari.

Hooldus

hooldusbussidLoomulikult teostame ka meilt ostetud tehnika hooldust ja remonti. Kaasaegsed masinad vajavad regulaarset ja asjatundlikku hooldust nii garantiiajal kui ka pärast seda. See tagab nende laitmatu töö ning pikendab kasutusiga. Tehaste poolt volitatud esindusena omame õigust teha hooldust ja remonti kõikidele meie kaudu müüdud masinatele.

Igakülgse hooldus- ja remonditeenuse osutamiseks on meil kaks viilhalli üldpindalaga 1300 ruutmeetrit, kus on olemas vajalik sisseseade nii masinate müügieelseks ettevalmistamiseks kui ka hilisemaks hoolduseks ja remondiks.

Teenindusautod võimaldavad põllumeestele abi osutada mistahes Eestimaa punktis. Töid korraldavad ja viivad läbi koolitatud insenerid ning kogemustega mehaanikud. Lisaks nendele veel spetsialistid meie Viljandi tütarfirmas, meie Saaremaa osakonnas ja koostööpartnerite juures. Teenindav personal saab pidevalt täiendõpet otse tootjatelt nende poolt korraldatud kursustel ja õppepäevadel.

Hoolduse ja remondiga on kahtlemata seotud ka varuosad. Tänu otsesidemetele tehaste ja keskladudega saame vajalikud varuosad hankida piisavalt kiiresti. Remondi või hoolduse käigus paigaldatud originaal-varuosadele anname garantii.

Põllumajandustehnika hooldusjuht 

Taimekaitsepritside kontroll

ENO VÄLI

Tel: 776 8030, 51 14 850

eno.vali@atammel.ee