Müük

Müük

Mitmekülgne masinate valik võimaldab meil pakkuda just teie soovidele ja tingimustele vastavat tehnikat.

Ostusoovi korral palume julgesti meiega ühendust võtta. Lisainformatsiooni saamiseks saate kokku leppida kohtumise meie spetsialistidega kas Jõgeval, Tartus või teie juures. Omalt poolt soovitame kokkusaamist Jõgeval või Tartus, kus me saame anda kindlasti põhjalikuma ülevaate ja rohkem informatsiooni teid huvitava tehnika kohta.

Kaasaegne tehnika on kallis ja otsuse tegemine ühe või teise masina kasuks eeldab põhjalikku analüüsi. Meie inimeste pikaajalised kogemused ning väljaõpe aitavad leida usaldusväärseid ja optimaalseid lahendusi. Soovime, et tehnika ost ei oleks ainult ühekordne toiming, vaid osa pikaajalisest koostööst iga kliendiga.

Koostöös liisingufirmadega pakume Teile soodsaid võimalusi tehnika ostmiseks järelmaksuga. Koos masina hinnapakkumisega saame anda ka liisingupakkumise.

Kadri Leppsekretär-juhiabiTel: 7768 030 | info@atammel.ee, kadri@atammel.ee
Indrek TammelMüük põllumajandusmasinadTel: 504 7539 | indrek.tammel@atammel.ee
Arvi TammelMüük viljakäitlusseadmedTel: 509 2074 | arvi.tammel@atammel.ee
Eno VäliHooldus, remont, taimekaitse pritside kontrollTel: 51 14 850 | eno.vali@atammel.ee
Rainer LiisVaruosadTel: 776 8041, 507 3274 | rainer@atammel.ee
Raivo KirsipuuMüük- põllumajandusmasinad, Jõgeva esindusTel: 5197 7959 | raivo@atammel.ee
Andres TammelMüük ja maakorraldustööd SaaremaalTel: 524 7539 / andres.tammel@atammel.ee
Einar MiksonMüük- põllumajandusmasinad, Tartu esindusTel: 507 1670 / einar@atammel.ee
Volli GehermanMüük- põllumajandusmasinad, Tartu esindusTel: 504 4845 / volli@atammel.ee

Jõgeva esindus

Tartu esindus

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 504 4845
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi esindus

Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee

Türi esindus

Türi Bel-Est OÜ

Tööstuse tn.18, Türi linn, Türi vald, 72213 Järvamaa

+372 385 7013
turibelest@gmail.com

www.belest.ee