A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Jätavad ämblikud oma võrgutegemise pooleli, läheb ilm mõneks ajaks halvaks.

Sampo kombainide standard on mugavus ja suur tootlikkus!

Soome kombainitootja Sampo Rosenlew on valmistanud iseliikuvaid teraviljakombaine alates 1957. aastast ja eksportinud üle 50 000 kombaini ligi 50-sse riiki. Eestisse tuli esimene Sampo kombain juba 1975. aastal Jõgeva sordiaretajatele, 90-ndate algusest kuni 2015. aastani müüs meile hästi tuntud põhjamaist kombaini Sampo Grupp OÜ, viimased aastad aga Baltic Agro Mashinery suuremaid mudeleid John Deere kaubamärgi all.

Sampo Rosenlew Oy teatas möödunud septembrikuus oma müügivõrgu laiendamisest ja väljaarendamisest ning kogu tootevaliku turustamisest Sampo Rosenlew kaubamärgi all. Eelisarendusse on võetud kombainide tootlikkuse suurendamine. Selle kinnituseks oli Agritechnika 2019 näitusel väljas populaarse Comia seeria edasiarendusena suure tootlikkusega hübriidkombain Comia 2,0 20&22 2Roto, mis loodetavasti jõuab lähiaastatel ka Eestisse.

Comia 2,0 seeria kombainide arengu, seejuures ka Verrato seeria, standard on olnud juhtimise mugavus ja super tootlikkus ning seda just ekstreemselt niisketes koristustingimustes. Juhtimise mugavuse suurepärane saavutus on 2018. aastast AVARA kabiini kasutamisele võtmine koos automaatsete juhtimislahendustega kõikidel Sampo kombainidel. Kombainide uus Comia 2,0 seeria on varustatud lisaks AVARA täiuslikule kabiinile ka AGCO POWER Tier 5 normidele vastava 6-silindrilise diiselmootoriga.

SAMPO on suurelt tagasi oma põhjamaises headuses ja enamgi veel!

Sellest aastast alates on Sampo Rosenlew teraviljakombainide müüja Eestis A.Tammel AS.

http://www.sampo-rosenlew.fi/en/news/25