A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui talvisel pööripäeval on tuul põhjast, tuleb külm talv järele.

A.Tammel AS

MEIST

AS A. Tammel alustas põllumajandustehnika müügiga juba 1992. aastal Jõgeval, laienedes jõudsalt üle Eesti, omades nüüdseks lisaks esindusi Tartus, Saaremaal, Viljandis ja Türil. Nagu meie kodulehel võite veenduda, müüme väga laia valikut Euroopas valmistatud põllumajandustehnikat ja nende varuosasid. Aastate jooksul oleme välja valinud need tootjad ja kaubamärgid, mis on tunnustust leidnud paljude riikide põllumeeste poolt. Nende masinate hooldus on antud kogenud hooldemeeskonna kätte.

Tuntumad nimed, millele võite alati päringu teha: Kverneland, Agrolux, Överum, Kongskilde, Gregoire-Besson (GB) adrad, randaalid, kultivaatorid, Einböck, Taarup, Rau, Bargam pritsid, mullafreesid, hooldusniidukid, Accord, Elho heinatehnika, JF, Merlo teleskooplaadurid, Giant rataslaadurid, Quicke esilaadurid ja tööseadmed, McCormick traktorid , Case IH, Sampo Rosenlew kombainid, MTZ, Belarus, Lucas söötmistehnika, Junkkari külvikud, Fortschritt heinatehnika, Murska teravilja muljurud ja veskid, Fliegl, SMS, Agronic, Zuidberg, Conow, Agados, Sulky, Tornum viljakäitlussüsteemid, Riela mobiilsed punker- ja šahtkuivatid, G-Thor elektrigeneraatorid, Agrex, ASA-LIFT juurviljakombainid, Erme küüslaugu- jm istutusmasinad, Underhaug, Lagarde jpm.

MIDA ME PAKUME?

Meie toodete ja teenuste seas on lai valik põllumajandustehnikat, masinate hooldused (töökoda, hooldebuss) ning varuosad. Uuema tehnikaga tutvumiseks organiseerime koolitusi. Teostame taimekaitsepritside kontrolli ning Saaremaa esindus aitab maakorraldustöödega – katastriüksuste mõõdistamine ja GPS mõõdistamine. Lisaks teostatakse kuivendussüsteemide ja mitteriigimaanteede projekteerimistöid ning maaparanduslikke uurimistöid.

ESINDUSED

Meie peakontor asub Jõgeval, kus on ka suurem osa tehnikast, varuosade kauplus ja ladu ning hooldemeeskond.

Müügiosakonnad on Tartus ja Saaremaal, kus on kohapeal võimalik tutvuda ka masinatega. Tütarettevõtted on  tegevad Viljandis- Leho Kaubandus OÜ ja Türil- Türi Bel-Est OÜ.