A.Tammel AS

A.Tammel AS

MEIST

AS A. Tammel alustas põllumajandustehnika müügiga juba 1992. aastal Jõgeval, laienedes jõudsalt üle Eesti, omades nüüdseks lisaks esindusi Tartus, Saaremaal, Viljandis ja Türil. Nagu meie kodulehel võite veenduda, müüme väga laia valikut Euroopas valmistatud põllumajandustehnikat ja nende varuosasid. Aastate jooksul oleme välja valinud need tootjad ja kaubamärgid, mis on tunnustust leidnud paljude riikide põllumeeste poolt. Nende masinate hooldus on antud kogenud hooldemeeskonna kätte.

Tuntumad nimed, millele võite alati päringu teha: Kverneland, Agrolux, Överum, Kongskilde, Gregoire-Besson (GB) adrad, randaalid, kultivaatorid, Einböck, Taarup, Rau, Bargam pritsid, mullafreesid, hooldusniidukid, Accord, Elho heinatehnika, JF, Merlo teleskooplaadurid, Giant rataslaadurid, Quicke esilaadurid ja tööseadmed, McCormick traktorid , Case IH, Sampo Rosenlew kombainid, MTZ, Belarus, Lucas söötmistehnika, Junkkari külvikud, Fortschritt heinatehnika, Murska teravilja muljurud ja veskid, Fliegl, SMS, Agronic, Zuidberg, Conow, Agados, Sulky, Tornum viljakäitlussüsteemid, Riela mobiilsed punker- ja šahtkuivatid, G-Thor elektrigeneraatorid, Agrex, ASA-LIFT juurviljakombainid, Erme küüslaugu- jm istutusmasinad, Underhaug, Lagarde jpm.

MIDA ME PAKUME?

Meie toodete ja teenuste seas on lai valik põllumajandustehnikat, masinate hooldused (töökoda, hooldebuss) ning varuosad. Uuema tehnikaga tutvumiseks organiseerime koolitusi. Teostame taimekaitsepritside kontrolli ning Saaremaa esindus aitab maakorraldustöödega – katastriüksuste mõõdistamine ja GPS mõõdistamine. Lisaks teostatakse kuivendussüsteemide ja mitteriigimaanteede projekteerimistöid ning maaparanduslikke uurimistöid.

ESINDUSED

Meie peakontor asub Jõgeval, kus on ka suurem osa tehnikast, varuosade kauplus ja ladu ning hooldemeeskond.

Müügiosakonnad on Tartus ja Saaremaal, kus on kohapeal võimalik tutvuda ka masinatega. Tütarettevõtted on  tegevad Viljandis- Leho Kaubandus OÜ ja Türil- Türi Bel-Est OÜ.

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi esindus

Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee

Türi esindus

Türi Bel-Est OÜ

Tööstuse tn.18, Türi linn, Türi vald, 72213 Järvamaa

+372 385 7013
turibelest@gmail.com

www.belest.ee