A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Jõulukuu salatuisk puhub sula ilma.

AGREX rippes ja järelveetavad väetisekülvikud

Tutvu kõigi mudelitega siin.

NB! Eesti keeles lugemiseks tehke avanenud lehel hiirega paremklõps, valige veerust “Tõlgi”, siis soovitud keel “Eesti” või muu ja edasi näetegi kõike eesti keeles.

Lai valik kõige lihtsamatest (sobilikud ka soola ja liiva puistamiseks) kuni suurte, järelveetavate laoturiteni.

1.5…36 m töölaiusega.

 

FERTI M seeria

FERTI väetisekülvikud on mõeldud professionaalsetele põllumeestele ja teenusepakkujatele, pidades silmas nende suurt tootlikkust. Baas punkri täitemaht on 1500 liitrit, mida saab lihtsalt suurendada 3200 liitrini kõrgenduste lisamisega. Masinaga kaasas olevad puisteskeemid võimaldavad operaatoril reguleerida töölaiust ja väetisekoormust vastavalt töölaiusele kuni 36 m.

FERTI väetisekülvikud võimaldavad teostada tavalist laotamist, hilist laotamist (asendamatu väetamisel aladel, kus põllukultuurid saavutavad märkimisväärse kasvukõrguse) ja piiride (kraaviäärte) külvamist.

 

FERTI WH seeria

FERTI-W H ISO 11783 väetisekülvik sisaldab integreeritud pidevkaalusüsteemi, sektsioonide juhtimist ja automaatset  väetise doseerimist vastavalt etteantud külvinormile. Süsteem reguleerib töölaiust ja väetise kogust GPS-signaali kaudu ja see vähendab külvi ülekatet, hõlbustades ebakorrapärase kujuga põldudel tööd. Erinevast voolust tingitud puistevead
omadused tuvastatakse kaalumise teel süsteem ja automaatselt kogus on reguleeritakse väravate kaudu elektriliste ajamite kaudu vastama kogu õigele soovitud annusele töölaius.
FERTI-W H ühildub ISO 11783-ga ja suudab hallata väetise laotamist virtuaalterminali kaudu selliste GPS süsteemidega nagu AG Leader, Trimble, Topcon või seadmesse installitud traktori ISO 11783 terminali kaudu.
SÜSTEEMI TUGEVUS
• Väetisekülvik töötab muutuva kogusega, vastavalt põllukaardile, laotades erineva koguse väetist. Muutuv kogus ja töölaius on selle tulemusel kombineeritud süsteem, mis muudab hüdrauliliselt ketaste kiirust ja muudab elektrooniliselt väetise languspunkte ketastel, samal ajal kui kogust reguleeritakse elektriliste ajamite abil ja korrigeeritakse kaalusüsteemi ning GPS-positsioneerimisega
• 36 sektsiooniga töölaius (18 paremal + 18 vasakul), mis ühilduvad põllukaardiga ning võimaldavad sektsioonide tööava avamist ja sulgemist vastavalt väetisekülviku asukohale põllul
•Ketaste kiirust reguleeritakse hüdrauliliselt 300 kuni 900 pööret minutis
• Dosaator võimaldab laotada normiga alates 10 kg kuni 1000 kg ha kohta (vastavalt traktori liikumiskiirusele/ töölaiusele / väetise tüübile)

Küsi lisa!