A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kust poolt tuul pööripäeval puhub, sealt puhub ta enamisti 3 kuud.

Agrolux adrad

Kuna Agrolux kaubamärk ei ole hetkel enam kasutusel, siis pakume allpool toodud laos olevaid mudeleid. Kui see väike valik ei rahulda, saate valida palju suurema valiku seast, klikkides siia

Tehke valik alljärgnevate atrade seast:

MRWT 3875

MRWT 4875 

Agrolux MRW T/S adrad kuuluvad keskmisse tugevusklassi nagu ka MRT/S. Hüdraulilise kivikaitsesüsteemiga adradon saadaval 3-ja 4-sahalistena ning lõikepoltidega adrad 3-, 4-ja 5-sahalistena.

MRWT/S atradel hästi läbimõeldud konstruktsioon, kus haardelaius on hüdrauliliselt reguleeritav alates 12 tollist kuni 20 tollini ja haardelaiuse pöördepunkt asub adravannasel veoliinil. See vähendab reguleerimse jõukulu ja laagrite kulumist. Haardelaiuse reguleerimisega on atra lihtne seada töötingimustele vastavaks.

Suurema haardelaiuse tulemuseks on suurem tootlikkus ja madalam energia kulu. Sobiva haardelaiuse leidmine iga mullatüübi jaoks parima künnikvaliteedi saamiseks on lihtne. Kõik haardelaiuse parallelogrammi liigendid on varustatud vahetatavate pukside ja määrimisvõimalusega. Õlitamine vähendab jõukulu ja hoiab eemal tolmu ning niiskuse.

Atrade MRWT/S mudelite raamikonstrutsiooni avad on tehtud kõrgtehnoloogiliste CNC masinatega täppispuurimisena ja kasutatud ainult poltliiteid, mis on võimaldanud kasutusele võtta karastatud kõrgkvaliteedilise terase, saades 40% tugevama konstruktsiooni võrreldes standard toruraamiga. Agrolux MRWT/S atradel on tugevdatud raam suurendamata seejuures oluliselt massi!

Pööramissuunda on võimalik valida vastavalt tingimustele. Sahkade pööramine ”raami alt” tagab hea kliirensi maapinnaga isegi siis,kui tõstejõud on väike. Sahkade pööramine ”üleraami” on soovitatav seljuhul kui kasutatakse vaopõhja toetust. Atra saab varustata kahekordse hüdraulilisesilindriga, et joondada ader enne pööramist,  mis vähendab traktorile mõjuvaid jõude.

Tehnilised andmed

 

HRT 41080

HRT/S adrad on mõeldud traktorile kuni 200 HJ ja töötamiseks rasketes tingimustes. HRTadrad on 4-ja 5-sahalised ning HRS adrad4-, 5-ja 6-sahalised. Korpuste vahe on valitav 90 cm või 100 cm vahel ning vannasealune kliirens 75 cm või 80 cm vahel.

Haardelaiuson reguleeritav mehhaaniliselt 3 astmega: 14”, 16” ja 18“ seda 90 cm korpuste vahega atradel ning 16”, 18” ja 20” atradel, mille korpuste vahe on 100 cm. Pöördpeavõlli diameeter on 150 mm ja seega jaotub koormus adra ümberpööramisel suuremale pinnale.

HRT/S atradel on massi paremaks ülekandmiseks standardvarustusena paigaldatud taha kombi-tugiratas. Rehvi suur diameeter tagab hea toetuvuse ja väikese liikumistakistuse põllul. Maanteel transporditakse atra toetatuna tugirattale nagu poolrippatru, et vähemkoormata traktorit.

Tehnilised andmed

Kui Te ei leidnud sobilikku atra, tehke valik GB atrade seast, leidnud sobiliku, küsige meilt hinnapakkumist!

Kui soovite atradele kulu- ja varuosasid, klikkige siia!