A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui detsember on vihmane ja tuuline, siis ei saa õiget talve.

Agrolux FMRT esiadrad

Agrolux esirippader FMRT annab võimaluse kasutada traktorit veelgi efektiivsemal viisil. Kasutades esirippatra kombinatsioonis tagumise rippadraga või ka poolripp adraga saavutatakse parem massi jaotuvus, mis suurendab adra stabiilsust ja vähendab kütusekulu.

Esirippadrad FMRTon saadaval 2-ja 3-sahalistena ning hüdraulilise kivikaitse- süsteemiga iga korpuse jaoks eraldi. Korpuste vahekaugus on 100 cm ja vannase kliirens 75 cm.

Esi-ja tagarippadra kombinatsioon pakub suurt paindlikkust põllutöödel. Niisketes tingimustes ja hommikuti võib esiadra üles tõsta ja kasutada seda esiraskusena. Kui põllutingimused paranevad, saab kogu  künnivõimsuse rakendada juhikohalt lahkumata. Kallakutel töötades saab kõiki korpusi kasutada kallakust alla liikumisel ja ainult tagaatra üles liikudes.

Esiader FMRT töötab traktori ees ja seetõttu on see sahkade reguleerimiseks varustatud eraldi hüdrosilindriga, mis on ühendatud pöördsilindriga seeriaviisiliselt. Hüdrosilinder tsentreerib adra automaatselt enne ümberpööramist ja viib seejärel tagasi tööasendisse.

Tehnilised andmed