A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober külm ja tuuline, saab küünlakuu kalk.

Agrolux Haardelaiuse reguleerimine

Agrolux atru saab tellida kahe erineva haardelaiuse regileerimissüsteemiga: mehhaaniline haardelaiuse reguleerimine ja hüdrauliline haardelaiuse reguleerimine.

Mehhaaniliselt reguleeritav haardelaius

Mehhaaniline haardelaiuse reguleerimine toimub poltidega iga saha juures eraldi. Lubatud haardelaiused sõltuvad adramudelist ja on valitavad alates 12” kuni 20”. Atradel on lihtne ja korrapärane ehitus, mis on mugav kasutajale.

Hüdrauliliselt reguleeritav haardelaius

Hüdrauliliselt reguleeritava haardelaiusega Agrolux atrade puhul tunnetab omanik tõeliselt kõrge kvaliteedi kasumlikkust. Agrolux pakub täieliku komplekti reguleeritava haardelaiusega atru töötamiseks keskmistes-, rasketes-ja eriti rasketes tingimustes, vastavalt M, H ja X klassi adrad. Haardelaiust saab töökäigus hüdrauliliselt muuta ühe operatsiooniga. See tähendab, et peale takistust on võimalik korrigeerida vao laiust traktori veojõu maksimaalseks ära kasutamiseks. Põllusiilud ja ebatasased pinnad on nii lihtsamad künda ja tulemus on eeskujulik.

Hüdrauliline haardelaiuse reguleerimine on tellitav kõikide atrade jaoks, väljaarvatud RT/S. Haardelaius on võimalik alates 12” kuni 22” suurematel mudelitel.

Pildid