A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober soe, siis tuleb pikk talv ja külm küünlakuu.

Agrolux MRT/S adrad

MRT/S on M klassi Agroluxadrad milledel on mehhaaniline haardelaiuse reguleerimine ja on töötamiseks keskmistes tingimustes. Adrad on saadaval 3-kuni 5-sahalistena ja mõeldud traktoritele alates160 HJ. Neil on lihtne ja tugev konstruktsioon ja suhteliselt väike mass. Toode on valmistatud kõrgekvaliteedilisest terasest töötamiseks tugeva ja usaldusväärsena rasketes tingimustes.

Pöördpea võlli diameeter on 125 mm ja adra pööramisel jaotub koormus suuremale pinnale. Ümberpööramise suunda saab valida vastavalt  tingimustele. Sahkade pööramine “raami alt” tagab hea kliirensi maapinnaga isegi siis, kui tõstejõud on väike. Sahkade pööramine ”üle raami” on soovitatav siis kui kasutatakse vaopõhja toetust. Tõstejõu tarve on siis ühtlasi ka 10% suurem.

Korpuste vahekaugus MRT/S mudelitelon 90 või 100 cm, vannase kliirens 75 cm, mis jätab piisava ruumi eelsahkade kasutamiseks, et tagada hea rohumaa- ja kõrrekünd. Haardelaiuson reguleeritav käsitsi 3-astmeliselt: 90 cm korpuste vahega atradel 14”, 16” ja 18” ja 100 cm korpuste vahegaatradel 16”, 18” ja 20”.

Kiirühendusega haakeseade on kuulub standardvarustusse. Lihtsasti toimiva haakeseadmega on lihtne ja
ohutu atru ühendada.

Tehnilised andmed