MääratlemataAgrolux MRWT/S adrad

Agrolux MRWT/S adrad

Agrolux MRW T/S adrad kuuluvad keskmisse tugevusklassi nagu ka MRT/S. Hüdraulilise kivikaitsesüsteemiga adradon saadaval 3-ja 4-sahalistena ning lõikepoltidega adrad 3-, 4-ja 5-sahalistena.

MRWT/S atradel hästi läbimõeldud konstruktsioon, kus haardelaius on hüdrauliliselt reguleeritav alates 12 tollist kuni 20 tollini ja haardelaiuse pöördepunkt asub adravannasel veoliinil. See vähendab reguleerimse jõukulu ja laagrite kulumist. Haardelaiuse reguleerimisega on atra lihtne seada töötingimustele vastavaks.

Suurema haardelaiuse tulemuseks on suurem tootlikkus ja madalam energia kulu. Sobiva haardelaiuse leidmine iga mullatüübi jaoks parima künnikvaliteedi saamiseks on lihtne. Kõik haardelaiuse parallelogrammi liigendid on varustatud vahetatavate pukside ja määrimisvõimalusega. Õlitamine vähendab jõukulu ja hoiab eemal tolmu ning niiskuse.

Atrade MRWT/S mudelite raamikonstrutsiooni avad on tehtud kõrgtehnoloogiliste CNC masinatega täppispuurimisena ja kasutatud ainult poltliiteid, mis on võimaldanud kasutusele võtta karastatud kõrgkvaliteedilise terase, saades 40% tugevama konstruktsiooni võrreldes standard toruraamiga. Agrolux MRWT/S atradel on tugevdatud raam suurendamata seejuures oluliselt massi!

Pööramissuunda on võimalik valida vastavalt tingimustele. Sahkade pööramine ”raami alt” tagab hea kliirensi maapinnaga isegi siis,kui tõstejõud on väike. Sahkade pööramine ”üleraami” on soovitatav seljuhul kui kasutatakse vaopõhja toetust. Atra saab varustata kahekordse hüdraulilisesilindriga, et joondada ader enne pööramist,  mis vähendab traktorile mõjuvaid jõude.

Tehnilised andmed

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi esindus

Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee

Türi esindus

Türi Bel-Est OÜ

Tööstuse tn.18, Türi linn, Türi vald, 72213 Järvamaa

+372 385 7013
turibelest@gmail.com

www.belest.ee