Agrolux MRWT/S adrad
Agrolux MRW T/S adrad kuuluvad keskmisse tugevusklassi nagu ka MRT/S. Hüdraulilise kivikaitsesüsteemiga adradon saadaval 3-ja 4-sahalistena ning lõikepoltidega adrad 3-, 4-ja 5-sahalistena.
MRWT/S atradel hästi läbimõeldud konstruktsioon, kus haardelaius on hüdrauliliselt reguleeritav alates 12 tollist kuni 20 tollini ja haardelaiuse pöördepunkt asub adravannasel veoliinil. See vähendab reguleerimse jõukulu ja laagrite kulumist. Haardelaiuse reguleerimisega on atra lihtne seada töötingimustele vastavaks.
Suurema haardelaiuse tulemuseks on suurem tootlikkus ja madalam energia kulu. Sobiva haardelaiuse leidmine iga mullatüübi jaoks parima künnikvaliteedi saamiseks on lihtne. Kõik haardelaiuse parallelogrammi liigendid on varustatud vahetatavate pukside ja määrimisvõimalusega. Õlitamine vähendab jõukulu ja hoiab eemal tolmu ning niiskuse.
Atrade MRWT/S mudelite raamikonstrutsiooni avad on tehtud kõrgtehnoloogiliste CNC masinatega täppispuurimisena ja kasutatud ainult poltliiteid, mis on võimaldanud kasutusele võtta karastatud kõrgkvaliteedilise terase, saades 40% tugevama konstruktsiooni võrreldes standard toruraamiga. Agrolux MRWT/S atradel on tugevdatud raam suurendamata seejuures oluliselt massi!
Pööramissuunda on võimalik valida vastavalt tingimustele. Sahkade pööramine ”raami alt” tagab hea kliirensi maapinnaga isegi siis,kui tõstejõud on väike. Sahkade pööramine ”üleraami” on soovitatav seljuhul kui kasutatakse vaopõhja toetust. Atra saab varustata kahekordse hüdraulilisesilindriga, et joondada ader enne pööramist, mis vähendab traktorile mõjuvaid jõude.
Tehnilised andmed
Saaremaa esindus
Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa
Viljandi kauplus