A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober külm ja tuuline, saab küünlakuu kalk.

Agrolux XRT/S adrad

XRT/S atradeseeria on töötamiseks eriti rasketes tingimustes, on lihtsa ja loogilise ehitusega, väheste liikuvate osadega.XRT/S ader on sobiv traktorile kuni 300 HJ ja valmistatakse 4-kuni 6 -sahalisena. Haardelaiust saab reguleerida käsitsi 5-astmeliselt 35 cm kuni 55 cm.

Tugevdatud haakeseade on sobiv adra ühendamiseks erinevate traktoritüüpidega. XRT/S adral on kiirühendusega haakelatt, mille asendeid on võimalik muuta, et kohandada atra eri traktoritega. Haakeseadet saab ühendada KAT3 või KAT4 haakelatiga. Pöördpea võlli läbimõõt on 180 mm,pöörleb nõellaagritel, mis jaotab adra pööramisel koormuse suuremale pinnale.

Hüdrauliline silinder joondab adra täpselt ja automaatselt traktori taha, andes talle õrna impulsi pööramiseks. Peale adra ümberpööramist taastub automaatselt adra tööasend. See süsteem vähendab traktorile mõjuvaid pingeid.

XRT/S adra suur kombi tugi-/transportratas tagab hea toetuvuse jakerge liikumise põllupinnal. 4-astmega ketaspidur võimaldab rattal adrapööramisel sujuvalt asendit muuta. XRT/S atra transporditakse kokkupanduna toetudes tugirattale nagu poolrippatra.

Tehnilised andmed