A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober soe, siis tuleb pikk talv ja külm küünlakuu.

Agrolux XRWT/S adrad

XRWT/S ader on firma Agrolux poolt pakutavatest atradest kõige tugevama konstruktsiooniga. Hüdrauliliselt reguleeritava haardelaiusega ader on mõeldud traktorile võimsusega kuni 300 HJ. XRWT/S adrad on 4-kuni 6-sahalised, 80 cm vannase aluse kliirensiga, mis kindlustab hea põhu ja koristusjääkide läbipääsu. XRWT/S atrade tugeva pearaami mõõdud 220*120 mm räägivad iseenda eest.Ader on mõeldud kasutamiseks ülirasketes tingimustes.

Haardelaiust 12-22”-ni saab kergesti muuta traktori kabiinist. Haardelaiuse muutmine on kerge teha töötamise pealt ka piiratud töörõhuga. Kõik mehhanismi liigendid on varustatud vahetatavate puksidega, millede juures on määrimisvõimalus.

Haakeseade on samasugune kui XRT/S atradel, ülitugev, pöördpeavõlli läbimõõt 180mm, nõellaagritega, et  jagada koormust efektiivselt. Need adramudelid onvarustatud topelt hüdrosilindriga. Üks pool silindrist joondab adra pööramisel ja teine pool on adra töölaiuse reguleerimiseks. Kui ümberpööramise protseduur on aktiveeritud, siis joondab ader automaatselt traktori taha ja haardelaius võtab tagasi tööväärtuse.

Tehnilised andmed