A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Nigulapäeva udu toob soojad jõulud, nigulapäeva külm kestab kolmekuningapäevani.

ELHO Arrow seeria rootorniidukid

 

ARROW NK 2400

ARROW NK 2800

ARROW NK 3300 FRONT
ELHO esiripp-ketasniidukitel on sama vastupidav lõikelatt ja ehitus kui ELHO niiduk-muljuritel ning niide on kvaliteetne. Ketasniidukid on niitmise jaoks odav, kuid võimas valik. Selleks sobivad kaks Arrow mudelit, NK 3300 Front, mis ühendatakse traktori eesmise-rippsüsteemiga. Hilisemat mudelit nendest soovitatakse kasutada kombinatsioonis NK 9000 Delta ja NK 10500 Delta mudelitega. NK Front standard mudelid on varustatud HydroBalance ja CPS süsteemidega, mis tagavad kvaliteetse sööda ja lõikepea sujuva pinna kopeerimise.

Lisaseadmete hulgas on HydroBalance tsentraal-pendelsüsteem, mis muudab niiduki liikuvamaks.

ELHO esiniidukid ja niiduk-muljurid sobivad ka reverseeritava juhtimisega traktoritele. Vajalik modifikatsioon tehakse ära tehases.

ELHO esiripp-ketasniidukitel on sama lõikelatt kui ELHO niiduk-muljuritel ning niide on igati kvaliteetne.

 Odavad ja vastupidvad ELHO Arrow NK rippes ketasniidukid on väärtuslikud valikud niitmise jaoks. Lisaks niiduaparaadi hüdraulilisele tõstmisele on masinal samasugune lõikelatt, lõikekettad ja tallad kui ELHO niiduk-muljutitel. Tänu oma mitmekülgsusele on need niidukid sobivad nii söödavarumiseks kui ka maastiku hoolduseks.

Mitmekülgne ELHO rippniiduk sobib erinevateks töödeks!

ELHO NK rippniidukid

• Sama vastupidav lõikelatt kui niiduk-muljuril

• Kiire manööver põlluotsadel tänu tõstesilindrile

• Lihtne käitada

• Püstine transpordiasend

• Usaldusväärne töötamisel, mehhaaniline ja hüdrauliline lukustussüsteem transpordil.

Loe lisa

VIDEO

Loe lisa

VIDEO

 

 

ARROW NK 3200 ARROW NK 9000 DELTA
ELHO laiad rippes ketasniidukid vastavalt kasutusalale.

ELHO Arrow NK 3300 esi-ketasniiduk ja Arrow NK 3200 või 3700 ripp-ketasniiduk moodustavad efektiivse ja tootliku kombinatsiooni. Selle töölaius on suur- umbes 6.5–7 meetrit, mis võimaldab ühe päevaga niita suuri pindalasid.

Sööda kvaliteedi kindlustamiseks on mudelid NK 3200 ja NK 3700 standardina varustatud auhinnatud HydroBalance vedrustussüsteemiga ja HydroActive kaitsesüsteemiga. Niide jääb puhtaks ja masin on kaitstud purunemise vastu ning traktori võimsus on efektiivselt ära kasutatud.

ELHO suure töölaiusega ketasniidukid on varustatud sama vastupidavate lõikelattidega, ketastega ja taldadega kui ELHO niiduk-muljurid.

ELHO Arrow NK 3200

• Võimas ketasniiduk, mis sobib ka väiksemate traktoritega

• Kiire manööver põlluotsadel tänu tõstesilindrile

• Lihtne käitada

• Püstine transpordiasend

• Usaldusväärne töötamisel, nii hüdrauliline kui ka mehhaaniline lukustussüsteem transpordil

 

Kombinatsioon Arrow NK 9000 Delta topelt-tööorganiga ketasniidukist ja Arrow NK 3300 esi-ketasniidukist moodustab suure töölaiusega, tootliku, vastupidava ja taskukohane niiduagregaadi!

 ELHO topelt tööorganiga ketasniiduk Arrow NK 9000 Delta on masin, mis ei nõua suurt traktorit, keskmise suurusega traktor on niidukile piisav.

Arrow NK 9000 Delta on suurepärane ketasniiduk alltöövõtjale või suurfarmerile. Võimsal masinal on hea massi jaotus ja sõidukindlus ning standardina paigaldatud HydroBalance kopeerimissüsteem ja HydroActive kaitsesüsteem.

HydroBalance vedrustussüsteem on paindlik ja kindlustab puhta sööda. See võimaldab ka kasutada suuremat töökiirust. HydroActive kaitsesüsteem aktiveerub automaatselt kui masina lõikelatt põrkub takistusele, niiduseade liigub momentaalselt taha ja üles. Peale tõkke ületamist liigub niiduseade tagasi tööasendisse. Selline süsteem säästab aega, raha ja närve.

Niidukite Arrow NK 9000 Delta/ Arrow NK 330 Front kombinatsiooni juhitakse traktori juhtimisseadmega.

ELHO Arrow NK 9000 Delta

• Suur tootlikkus, 9 m töölaius

• Väike võimsustarve, saab kasutada suhteliselt väikese traktoriga

• HydroBalance automaatne vedrustussüsteem

• HydroActive kaitsesüsteem

Loe lisa

VIDEO

Loe lisa

VIDEO

 

 

ARROW NK 10500 DELTA

 ELHO Arrow NK 10500 Delta on kunstiteos!

 ELHO Arrow NM 10500 Delta niiduk-muljuril on tippomadused ja rohkemgi veel! ELHO Arrow NK 10500 Delta on kasutatav kui standard liblik-ketasniiduk, ka reverseeritava juhtimissüsteemiga traktoriga (tagumine ja esimene montaažiraam on saadaval lisavarustusena).

ELHO ketasniidukitel on samasugused tugevad lõikelatid ja lõikekettad kui niiduk-muljuritel. See teeb masina sama vastupidavaks ja kindlustab hea niidutulemuse ning kvaliteetse sööda.

ELHO Arrow NK 10500 Delta ketasniiduk on varustatud lihtsa ELHO OpusController juhtimissüsteemiga, millel on samasugused funktsioonid kui ELHO Arrow NM 10500 Delta kontrolleril.

Niitmine on tehtud lihtsamast- lihtsamaks!!

ELHO Opus juhtimissüsteem garanteerib kõrgklassi mugavuse! Peale lihtsat seadistamist on niitmise ajal vaja kasutada ainult mõningaid nuppe. Näiteks nupuvajutusega viia masin transpordiasendisse ja tagasi või nupuvajutusega tõsta üles vasak või parem või mõlemad niidukitiivad või kogu niiduk.

Masinal on GPS-ga seotud kurvisõiduautomaatika. Põlluotsadel peab nupuvajutusega tõstma või langetama ainult esiniidukit, kuid taganiiduki tiivad tõusevad ja langevad automaatselt, seda juhib GPS. Selline süsteem teeb ELHO 10500 Delta lihtsalt sõidetavaks masinaks. Kriitilistel komponentidel nagu reduktorid, on oma alarmsüsteem, mis hoiatab käitajat kui nende temperatuur peaks tõusma.

Arrow NK 10500 Delta ketasniidukil on automaatne AutoBalance kopeerimissüsteem. AutoBalance reguleerib vedrustuse automaatselt vastavaks töötingimustele, andurid monitoorivad pidevalt niiduaparaadi kõrgust maapinnast ja vajadusel reguleerivad seda automaatselt. Arrow NK 10500 Delta ketasniiduk on väga hea sõidukindlusega masin!

ELHO Arrow NK 10500 Delta

• Väga suur töölaius, mida saab reguleerida 1.1 m ulatuses

• AutoBalance automaatne pinnakopeerimine

• HydroActive kaitsesüsteem

• ACC kurvisõiduautomaatika, GPS-ga täisautomaatne

• HA põlluotsaautomaatika, GPS-ga täisautomaatne

• MC hoolduse jälgimine

Loe lisa

VIDEO