TootekataloogJunkkariJunkkari Külvikud

Junkkari Külvikud

VIDEO: Kuidas seadistada Junkkari külvikuid

S-seeria külvikud on mõeldud külvamiseks eelharitud põldudele ja minimeeritud harimisega põldudele, kergematel muldadel. Traditsioonilised koonuspinnaga ketasseemendid mida on siiani kasutatud Simulta külvikutel, on edasi arendatud uuele tasemele ja on kasutusel kõikidel külvikutel. Väetise jaoks on võimalik valida traditsioonilist S-pii seemendit või täiesti uut ja vastupidavamat ketasseemendit.

 

Loe lisaks

UUS! SH-seeria külvikud (täiendamisel)

 

Uus SH-seeria külvik on tootmises oleva S-seeria edasiarendus, mille erinevus peamiselt on suurem seemendiketaste surve võimalus (max 60 kg). Lisaks võimaldab külviku konstruktsioon ka edukalt töötada kivistel, eelharitud ja minimaalse ettevalmistusega põldudel.

Loe lisaks

SH-seeria tehase koduleht

M-seeria külvik on kõige universaalsem, sobivad põldudele kus kasutatakse tavapärast külvitehnoloogiat või minimeeritud harimist ja isegi otsekülvi kergemates tingimustes.
Vastupidav koonuspinnaga ketasseemendi maksimaalse survega maapinnale 140kg tagab kvaliteetse külvi erinevates tingimustes. M-seeria külvikule on võimalik tellida hulgaliselt lisavarustust, mis võimaldab kohandad külvikut just Teie vajadustest lähtudes.Loe lisaks
UUS! T-seeria külvikud (täiendamisel)

 

Uus T-seeria on jätkuvalt tootmises oleva M-seeria edasiarendus, mis on mõeldud külviks ka raskematel mullatüüpidel. Külvik on kasutatav nii kultiveeritud, minimeeritud kui ka kergema lõimisega muldadel otsekülvikuna. Seemendiketas on M-seeriaga võrreldes profiililt saledam, samuti on võimalik ketastele avaldada suuremat hüdraulilist survet-30…150 kg. Kõik need uuendused teevad külviku väga edukalt kasutatavaks rasketel mullatüüpidel.

Loe lisaks

T-seeria tehase koduleht

Junkkari D-seeria kõige võimsam külvik on mõeldud kasutamiseks otsekülvil ka kõige raskemates tingimustes. Vaatamata sellele võimaldab seemendi konstruktsioon masina kasutamist ka keretel muldadel ja haritud põldudel. D-seeria põhiline erinevus on tugev topeltketastega seemendi tugirattaga täpse külvisügavuse hoidmiseks ja tihendusrattaga külvivao sulgemiseks.

 

Loe lisaks

Junkkari W-seeria uued kombikülvikud on konkurentide seas turul pakutavatest parimad, omades minimaalset veojõu tarvidust (alates 110 kW/150 hj), puudub vajadus traktori võimsa, koormustundliku hüdraulika järele, valikus on kaks töölaiust (6 ja 7 m), mahukas külvisepunker (6500 l). Selle kõige juures on transpordilaiuseks vaid muljetavaldavad 3.0 m.

 

Loe lisaks

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee