LaosUUS! Teraviljakombain Sampo Rosenlew Comia C14

UUS! Teraviljakombain Sampo Rosenlew Comia C14

Sampo Rosenlew COMIA C14 on TS eelpeksutrumli süsteemiga seeria suurim teraviljakombain. Selle suure, 10 000-liitrise viljapunkriga tõstab kombaini kogutõhususe uuele tasemele. Suurema kütusepaagiga saab saaki kauem koristada. Kiire 100 l/s teo väljalaadimiskiirusega tühjeneb see hiiglane kiiresti. Sellel kombainil on suured sõelapinnad ja kuus klahvpuisturit. Kaasaegne AVARA kabiin viimistleb selle kombaini täiuseni ja tagab mugavuse pika koristuspäeva jooksul. Kabiin on vaikne ning selle funktsioonid ja juhtnupud on omaette klassis.

UUE, GEN 3 viljapeksusüsteemi eelised

UUS GEN3 Comia šassii sisaldab kolme värskendust võrreldes MY21-ga. Uued variaatori rihmarattad, mille asend sõltub koormusest. 100% suurem võime edastada võimsust ja hooldusvaba, kuna te ei pea hooajal rihma pingutama.

Täiustatud kuue labaga tuulutusventilaator, tõhusama õhuvooluga sarja piirkonda. Tuulutusõhku juhitakse tugevama jõuga ja ühtlasemalt kogu sõela ala ulatuses. See on tagatud sõelaala täiustatud geomeetriaga ja sõelakasti suurema liikuvusega.

Tootlikkuse kasvule vastamiseks tagab UUS robustne ja lai viljaelevaator materjali transpordi kuni viljaounkrini. Viljaelevaatori tootlikkus on 80 t/h.

  • C14_peksusüsteem

Tõhus viljapeksumehhanism ja mitmekülgsed seadistused

COMIA C14 on varustatud kahe peksutrumliga (TS). Kahe peksutrumli kasutamisel suureneb viljapeksu efektiivsus rohkem kui 20%, võrreldes ühe trumliga masinaga. Optimaalsetes tingimustes toimub kuni 40% peksust eelpeksu trumli juures. Sellest tulenev sujuvam peksuprotsess vähendab märkimisväärselt terade purustamist ja muljumist.

Kuus klahvpuisturit ja suur puisturite pindala tagavad hea terade eraldamise põhust. RV2 lamellsõel eemaldab tõhusalt aganad ja RV3 alumine lamellsõel eraldab puhtad terad punkrisse. Järelpeksul pekstakse masina vasakul küljel asuva elevaatoriga ja selle otsas oleva järelpeksu trumliga. Tagastatud osad suunatakse teoga tagasi terade sarja keskele ja jaotatakse ühtlaselt kogu sarjale. Nii ei koorma järelpeksule minev materjal peksutrumlit ja liiguvad hoopis oma liinipidi.

Pildil on COMIA C12 viljapeksumehhanismi konstruktsioon (sarnane C14-ga).

  • C14_peksusüsteem_1

Mida suurem teraviljapunker, seda suurem on töö tõhusus

COMIA C14 on varustatud suure 10 000-liitrise viljapunkriga. Koristamisel tuleb teraviljapunkri kaas üles tõsta, kuid seda on lihtne teha kabiinist elektriliselt. Kui punkrikaaned on üleval, on kombaini kõrgus 5 m. Transpordil on kaaned alla kombaini normaalkõrguseni, 4 meetrit. Väljalaadimiskiirus on 100 l/s ja mahalaadimiskõrgus 4,4 meetrit.

Ka väljalaadimisteo pikkus on piisav, isegi laiema heedriga. Pikka tühjendtigu saab hõlpsasti pöörata, vajutades joystick käepidemel olevat nuppu. Ka mahalaadimist alustatakse samalt käepidemelt. Suur viljapunkri aken võimaldab hõlpsalt jälgida punkri täitumist. Punker on valgustatud võimsa LED-tulega. Nii saate teravilja kvaliteeti jälgida ka öösel. Punkri täitumisalarm on ühendatud COMVISION II ekraaniga ja annab teada, millal on aeg see tühjendada.

  • default

Hoolduse ja puhastatavuse osas vaieldamatu turuliider

Tänu tehnilistele lahendustele on SAMPO ROSENLEW kombainid alati olnud kergesti puhastatavad. Näiteks saab välja tõmmata teraviljasarja osad ja eemaldada klahvpuisturite põhjad.

Kuigi samu funktsioone võidakse kasutada ka teistel markidel, on SAMPO need juurutanud, et te ei peaks oma töökotta puhastama sõitma. Selle asemel saate neid põllul puhastada ja teil on rohkem kasulikku tööaega.

  • C14_service

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee