LaosPõllumajanduslikud haagisedWeckman WS130G avatavate portedega viljaveo haagis

Weckman WS130G avatavate portedega viljaveo haagis

Avatavate portedega viljahaagised

TEHNILISED ANDMEDWS70GWS90GWS110GWS130G
Kandevõime/kg700090001100013000
Standardhaagise mass/kg1260164016362170/2266
Mass lisaportedega/kg1420179019002440/2536
Mass kõrgete portedega/kg1560193020802630/2726
Mahutavus/m33,23,255,6
-lisaportedega/m37,99,112,414
-kõrgete portedega/m311,112,316,318,4
Kasti kõrgus / cm9298106109
Kasti välismõõdud cm379×226379×226416×254467X254
Kasti sisemõõdud cm363×211363×211410×239452X239
Veoaisa pikkus cm150150150150
Porte kõrgus cm40405050
Lisaporte kõrgus cm101116126126 
Kõrge porte mõõt cm141156166166
Kallutusnurk, kraadi51515252
Tõstesilindri maht liitrit12,212,216,717,7
Põhjapleki paksus mm4445
Rehvimõõt400-15,5/14400-15,5/14400-15,5/14520/50-17
Rehvide lisavalik520/50-17
Pidurid2-ratta2-ratta4-ratta2/4-ratta

Küsi lisa!

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 504 4845
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi esindus

Leho Kaubandus OÜ

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee

Türi esindus

Türi Bel-Est OÜ

Tööstuse tn.18, Türi linn, Türi vald, 72213 Järvamaa

+372 385 7013
turibelest@gmail.com

www.belest.ee