A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui lehed oktoobrikuul veel puude otsas ja Kolletamispäeval (13. okt.) mets alles roheline, siis on pikk talv tulemas.

McCormick TTX – Traktorid 198-225 hj

Uus McCormick TTX traktorite seeria koosneb kolmest mudelist, milliste võimsus (koos lisavõimsusega) on vastavalt 198, 213 ja 225 hj.

TTX traktoritel on uus 6-silindriline BetaPower mootor (töömaht 6,7 liitrit, 24 klappi). Loomulikult on mootoril turbo ja eeljahuti (intercooler).

Käike on 32 edasi ning 24 tagasi. Masinal on kaheksa koormuse all lülita-tavat käiku neljas sünkroniseeritud reas, käiguvahetuse leevendus ja automaatne käigu valik siduri ühendamisel. Masina tellimisel on võimalik valida lisad:

Traktoril on elektro-hüdrauliliselt lülitatav süstikrevers. Pole vaja kasu-tada siduripedaali.

Rippmehhanismil on elektrooniline juhtimine, koormus- ja positsiooni-juhtimine. Aisadel on kiirühendusotsad, juhtimisautomaatika ja õõtsumise leevendus. Lisana võimalik juurde tellida esimene rippmehhanism, seda kas esimese jõuvõtuvõlliga või ilma.

Sujuva käivitusega jõuvõtuvõll on samuti elektroonilise juhtimisega ning juhtimisautomaatikaga. Võllil on kaitse- ja diagnostikafunktsioonid. Võlli kiirused 540 ja 1000 p/min. Kuivalt vahetatav väljundvõll on 6/21-nuudiline.

Hüdrosüsteem on suletud tsentriga. Esimene väljavõte on prioriteetne. Kõikide väljavõtete juures saab vooluhulka reguleerida. Võimalik kasutada korraga erinevaid hüdrotarbijaid. Traktoril saab olla kuni 4 (5) kahepoolse toimega hüdroväljavõtet. Lisana saab tellida elektrilise juhtimise ning taimerid.

Haakeseade võib olla kahte tüüpi: muudetava kõrgusega haakeseade või muudetava kõrgusega haakeseade koos automaathaakeseadmega. Staatiline kandevõime kuni 3 tonni. Pidurisüsteem võib olla pneumaatiline, hüdrauliline või kombineeritud.

Ekspluatatsiooniandmed:

TTX-l on nelja tugipostiga kabiin, millel on koormustundlik hüdro-pneumaatiline vedrustus. Kabiinis on lisaiste ja konditsioneer või kliima-seade. Müratase 70 dB(A). Traktoril on digitaalarmatuurlaud koos põlluarvuti funktsioonidega, tagumine pesur/puhasti, õhkpadjal iste ning reguleeritav roolisammas.

Rippmehhanismi tõstevõime 10950 kg.

Mudel Suurim võimsus Suurim võimsus koos
jõuvõtuvõlli lisavõimsusega 
TTX 190 171 hj 198 hj
TTX 210 198 hj 213 hj
TTX 230 213 hj 225 hj