A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober soe, siis tuleb pikk talv ja külm küünlakuu.

McCormick XTX – Traktorid 156-171 hj

Uus McCormick XTX traktorite seeria koosneb kahest mudelist, milliste võimsus (koos lisavõimsusega) on vastavalt 156 ja 171 hj.

XTX seeria on loodud arvestades moodsate kiirete mullaharimise ja külvi-masinate vajadustega. Traktoril on elektrooniliselt lülituv lisavõimsus, mis rakendub jõuvõtuvõlliga töötamisel.

Uudne XtraSpeed transmissioon – kasutades praktikas tõestatud vastupidavu-sega süsteemi ja paljusid 4-käigulise süsteemi komponente, võimaldab uus disain lülitada järjest 8 powershift käiku neljas reas – kokku 32 edaspidi ja 24 tagurpidi käiku.

Rippmehhanismi tõstevõime on 8000 kg.

Uue tagasilla eeliseks on 150 mm kõrgem jõuvõtuvõlli asend, mis võimaldab jõuvõtuvõlliga käitatavaid rippmehhanisme senisest kõrgemale tõsta. Jõuvõtu-võllil on automaatjuhtimine, mis käivitab ja seiskab jõuvõtuvõlli vastavalt rippsüsteemi kõrgusele.

Traktoril on suurema tõstevõimega esirippmehhanism (3500 või 5000 kg) ja suurema võimsusega esijõuvõtuvõll. Esijõuvõtuvõlli pöörlemissuund on valitav ja siduri veovõime suurem.

Uuel kabiinil on mõlemal küljel täislaiusega uksed, mille hinged kinnituvad tagumistele kabiini tugedele. B–piilarite ärajätmine avardab vaatevälja ja lihtsustab kabiini sisse- ja väljapääsu.

XTX traktoritel on kasutusel digitaalne armatuur, muudetud on lagi ja sisevärvused, samuti on uue disaini ja riidekattega lisareisija iste. Hüdro-väljavõtete elektroonilised juhtseadmed paiknevad istme käetoel.

Novembris 2005 andsid seitsmeteistkümne Euroopa riigi spetsialistid traktorile XTX tiitli “Aasta Traktor 2006” (Tractor of the Year® 2006).

Mudel Suurim võimsus Suurim võimsus koos
jõuvõtuvõlli lisavõimsusega 
Mootor
XTX 145 145 hj 156 hj MC β-Power 6.7
XTX 165 167 hj 171 hj MC β-Power 6.7