TootekataloogHeinatehnikaKiletajadPresskiletaja Elho Onliner Pro 125

Presskiletaja Elho Onliner Pro 125

 

Pressi ja kiletaja kombinatsioon, millel on kõik olulised omadused!

ONLINER PRO presskiletajal on lai koguri esiosa, täpne hakkimine, ühtlane materjali etteanne pressi rullikambrisse, efektiivne kokku pressimine ja laitmatu ning kiire kiletamise protsess.

Masinate kombinatsioonil on uus, moodne, hüdrauliline süsteem SauerDanfoss PVG 32/16 ventiiliblokiga. Uus on ka ELHO/Wachendorff hüdrauliline juhtimissüsteem.

Onliner Pro masina suured sfäärilised laagrid ja kõvaterasest laagrikorpused on vastupidavad. Laagreid on võimalik õlitada käsitsi juhtimispuldist või automaatselt, kus intervalli aluseks on kiletatud pallide arv, näiteks iga 50 palli järel.

Tugeva rulliketi mark on 20B ja sisendrootori topelt keti mark on 16B2. Kõikidel rullikettidel on pidev õlitamine. Rullid pallikambri sees on jäigad ja ehitatud selleks, et fikseerida laadung rullikambris. Kambri põhjal on kaks rulli, mis liigutavad etteantavat massi ja aitavad pallil kambris pöörelda. Kahel pool kambriluuki asuvad tõukurid, mis kindlustavad palli väljumise avanenud luugist nii, et see ei blokeeriks kambriava.

Onliner Pro on varustatud ELHO Opus juhtimissüsteemiga. Opus juhtimissüsteem juhib silopalli materjali etteannet, palli paksust, kasutuses olevate teranugade arvu (12, 13 või 25 tk), õlitamist, võrgu mähkimist, väljalaadimist ja nii edasi ning muidugi kiletamise protsessi. Kiletamisalus, kahekordne kiletamise seade ja laadimishaaratsid omavad 359 kraadist liikumisraadiust koos nurgaanduritega, mis lakkamatult edastavad andmeid juhtimissüsteemi. Seega on kindlustatud kiire ja täpne laadimine ning kiletamine, sest juhtimissüsteem on tööprotsessiga pidevalt kursis .

Kiletaja kaks kile eelvenitusega kiletamise seadet tagavad kiire kiletamise. Masinal on automaatsed kile katkemise andurid, mis kompenseerivad kaotsi läinud kilekihid teiselt kiletamise seadmelt automaatse ümberlülitusega. Onliner Pro suured ja laiad rehvid (710/50-26,5 poritiivad) kannavad hästi ja kindlustavad stabiilse liikumise põldudel.

Tehase kodulehele

Video

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee