A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui lehed oktoobrikuul veel puude otsas ja Kolletamispäeval (13. okt.) mets alles roheline, siis on pikk talv tulemas.

Quicke Q-Companion elektrooniline kaalusüsteem

Q-COMPANION – midagi enamat, kui lihtsalt üks järjekordne kaalusüsteem!

Laadurite kasutamise lihtsustamiseks on välja töötatud uus interaktiivne töökeskkond Q-Companion, mis võimaldab lisaks tõstetava lasti kaalumisele ka palju muid põnevaid lahendusi kasutada, vaata ise järgi:

Lasti kaalumine

Q-Companioni kasutades laadid alati õige koguse koormaid. Süsteem on välja töötatud ja testitud just põllumeeste vajadusi silmas pidades, näiteks erinevate koppadega töö, ruloonide/silo laadimine, töö euroalustega, bigbag’ide tõstmine jpm.

Äpp ja pilveteenus

Kasutades Bluetooth® tehnoloogiat, saate lasti kaalumise tulemused traktoris olevast monitorist kergesti eksportida pilveteenusesse, tagades hilisema juurdepääsu oma arvutist või muust seadmest.

Laaduri asendimonitor

Positsiooniandurit kasutades hoiate kogu laadimisprotsessi ohutuna. Monitorilt saate jälgida laaduri kaldenurka tõstmise ajal, samuti tõstekõrgust. Nüüdsest puudub tööorgani vahetamisel igasugune vajadus manuaalselt ümber seadistada metallvarrast, mis oli senini ainus indikaator õigeks töötamise kontrolliks.

Servise meeldetuletus

Q-Companion hoolduse meeldetuletusfunktsioon annab endast märku täpselt õigel ajal- kui on vaja laadurit määrida, teostada poltide-mutrite järelpingutamist vms. See aitab vähendada valest kasutamisest tekkivat remondikulu, vähendab tööseisakuid ja aitab Teie investeeringust maksimumi välja võtta.

Lisainfo tootjalt: https://quicke.nu/q-companion/