TootekataloogEsilaaduridEsilaaduridQuicke Q-Companion elektrooniline kaalusüsteem

Quicke Q-Companion elektrooniline kaalusüsteem

Q-COMPANION – midagi enamat, kui lihtsalt üks järjekordne kaalusüsteem!

Laadurite kasutamise lihtsustamiseks on välja töötatud uus interaktiivne töökeskkond Q-Companion, mis võimaldab lisaks tõstetava lasti kaalumisele ka palju muid põnevaid lahendusi kasutada, vaata ise järgi:

Lasti kaalumine

Q-Companioni kasutades laadid alati õige koguse koormaid. Süsteem on välja töötatud ja testitud just põllumeeste vajadusi silmas pidades, näiteks erinevate koppadega töö, ruloonide/silo laadimine, töö euroalustega, bigbag’ide tõstmine jpm.

Äpp ja pilveteenus

Kasutades Bluetooth® tehnoloogiat, saate lasti kaalumise tulemused traktoris olevast monitorist kergesti eksportida pilveteenusesse, tagades hilisema juurdepääsu oma arvutist või muust seadmest.

Laaduri asendimonitor

Positsiooniandurit kasutades hoiate kogu laadimisprotsessi ohutuna. Monitorilt saate jälgida laaduri kaldenurka tõstmise ajal, samuti tõstekõrgust. Nüüdsest puudub tööorgani vahetamisel igasugune vajadus manuaalselt ümber seadistada metallvarrast, mis oli senini ainus indikaator õigeks töötamise kontrolliks.

Servise meeldetuletus

Q-Companion hoolduse meeldetuletusfunktsioon annab endast märku täpselt õigel ajal- kui on vaja laadurit määrida, teostada poltide-mutrite järelpingutamist vms. See aitab vähendada valest kasutamisest tekkivat remondikulu, vähendab tööseisakuid ja aitab Teie investeeringust maksimumi välja võtta.

Lisainfo tootjalt: https://quicke.nu/q-companion/

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee