A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui Toomapäeval (21. detsembril) tuiskab, siis tuiskab talve läbi.

Sampo Rosenlew Comia C20 ja C22 Roto

Comia 20/24 ja Comia 22 ROTO hübriid kombainiseeria!

Sampo Rosenlew kombainitootjal on meie põllumeestele häid uudiseid: kõik, kes plaanivad endale soetada suure tootlikkusega Sampo Rosenlew kombaini, saavad valida midagi uut ja erakordset SR ajaloos-seniste mudelitega oluliselt suurema ja võimsama mudeli, mille näol tegu nn hübriid-peksusüsteemiga, mis peaks meie heitlikesse tingimustesse olema parim.

Antud seeriat on pikalt katsetatud (algust tehti juba 2007. aastal) väga rasketes tingimustes, terve 2020/21a viidi Baltikumis, sh Eestis, läbi väga edukad ja muljetavaldavad viljakoristamise demotuurid, mille tulemusena on heameel teatada – uus seeria on masstootmiseks küps ja tellimuste vastuvõtt avatud. Kellel oli võimalus viibida 2019a Hannoveri messil, samuti 2020a Eesti erinevatel demotuuridel, sai oma silmaga ka uustulnukat juba näha ja oma ettevõttes reaalselt päevade kaupa vilja koristada.

Saame nüüdsest edukalt kaasa rääkida ka suurpõllumeestele pakutavate mudelite seas, tänu Sampo tootearengu uuele kursile.

Kombaini hübriid-peksusüsteem koosneb traditsioonilisest SR peksusüsteemist, eel- ja põhipeksutrummel (diameeter vastavalt 400 ja 500 mm), millele järgneb 2 rootoriga peksusüsteem, pikkusega 383 cm, rootori läbimõõt 47 cm.

Rootoritele saab valida kolme pöörlemiskiiruse vahel, 480, 580 ja 700 p/min.

Heedrid on valikus kuni 7.5 m.

Kabiiniks on uus ja kaasaegne AVARA kõigi mugavustega töökoht

Loe lisaks: