A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Nigulapäeva udu toob soojad jõulud, nigulapäeva külm kestab kolmekuningapäevani.

TORNUM viljakuivatid

Rootsi kuivatitootja Tornum on turuliider Põhjamaades ja Baltikumis, pakkudes terviklahendusi teravilja käitlemisel nii põllumajanduses kui ka tööstuses. Pikaajaliste tootmiskogemustega firma kasutab kõige moodsamat projekteerimis- ja tootmistehnoloogiat, pakkudes suures valikus kõige moodsamaid lahendusi. Eestis ja Lätis on Tornum kuivateid müüdud juba pikki aastaid.

Video

Portsjonkuivatid TS

TS kuivatid (8.3 – 35.1 m3) on varustatud väljalaadimis-sektsiooniga, mis on käsitsi või automaatselt juhitav ja võimaldab kasutada vilja retsirkuleerimist, et tagada ühtlane kuivatamine.

Portsjonkuivatid TE

TE (7.8 – 22.6 m3) on lihtne ja odav kuivati, millel lisaks kuivatus-sektsioonidele asuvad sooja õhu kanalid (lateraalid) ka väljalaadimiskolus, suurendades aktiivset mahtu.

Topelt-portsjonkuivatid TS ja TSHR

TS ja TSHR (2x 8.3 – 35.1 m3) kaks šahti ja üks ahi), kus kuivati ahi töötab pidevalt, kuivatades vilja mõlemas šahtis.

Video

Portson/läbivoolu kuivatid TF

TF universaalne kuivati, millega saate valida kas portsjon- või läbivoolu kuivatamise vahel, nii nagu olukord parasjagu nõuab.

Läbivoolukuivatid TK

TK läbivoolukuivatid (17.8 – 545.6 m3) võivad olla nii ülerõhu kui ka alarõhu kuivatid, olenevalt kuivati suurusest ja kütteseadme tüübist.

Video

Läbivoolukuivatid TKR

TKR retsirkuleerivad ja jääksoojust ära kasutavad läbivoolukuivatid (17.8 – 545.6 m3). 15 – 20 % väiksem energiatarve ja 35 – 45 % väiksen õhuvoolu tarvidus.

Heat Recovery läbivoolukuivatid HR

HR kuivatid (24.2 – 184 m3) on varustatud õhu retsirkulatsiooni-süsteemiga, kus jahutamisel tekkinud soe õhk suunatakse sooja õhu kanalisse ja segatakse ahjust tuleva kuuma õhuga säästes nii kütust.

Video

Heat Recovery läbivoolukuivatid HRC

HRC  seeria suure tootlikkusega (6 – 300 t/h) kuivatid on varustatud õhu retsirkulatsiooni-süsteemiga, kus jahutamisel tekkinud soe õhk suunatakse sooja õhu kanalisse ja segatakse ahjust tuleva kuuma õhuga säästes nii kütust.

REX-seeria uuenduslikud läbivoolukuivatid

REX uue seeria läbivoolukuivatid on tänu soojutusmaterjalide ja õhu eelsoojendussüteemi kasutamisele oluliselt energiatõhusamad.

Video

Loe lisaks