A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kust poolt tuul pööripäeval puhub, sealt puhub ta enamisti 3 kuud.

TORNUM viljakuivatid

Rootsi kuivatitootja Tornum on turuliider Põhjamaades ja Baltikumis, pakkudes terviklahendusi teravilja käitlemisel nii põllumajanduses kui ka tööstuses. Pikaajaliste tootmiskogemustega firma kasutab kõige moodsamat projekteerimis- ja tootmistehnoloogiat, pakkudes suures valikus kõige moodsamaid lahendusi. Eestis ja Lätis on Tornum kuivateid müüdud juba pikki aastaid.

Video

Portsjonkuivatid TS

TS kuivatid (8.3 – 35.1 m3) on varustatud väljalaadimis-sektsiooniga, mis on käsitsi või automaatselt juhitav ja võimaldab kasutada vilja retsirkuleerimist, et tagada ühtlane kuivatamine.

Portsjonkuivatid TE

TE (7.8 – 22.6 m3) on lihtne ja odav kuivati, millel lisaks kuivatus-sektsioonidele asuvad sooja õhu kanalid (lateraalid) ka väljalaadimiskolus, suurendades aktiivset mahtu.

Topelt-portsjonkuivatid TS ja TSHR

TS ja TSHR (2x 8.3 – 35.1 m3) kaks šahti ja üks ahi), kus kuivati ahi töötab pidevalt, kuivatades vilja mõlemas šahtis.

Video

Portson/läbivoolu kuivatid TF

TF universaalne kuivati, millega saate valida kas portsjon- või läbivoolu kuivatamise vahel, nii nagu olukord parasjagu nõuab.

Läbivoolukuivatid TK

TK läbivoolukuivatid (17.8 – 545.6 m3) võivad olla nii ülerõhu kui ka alarõhu kuivatid, olenevalt kuivati suurusest ja kütteseadme tüübist.

Video

Läbivoolukuivatid TKR

TKR retsirkuleerivad ja jääksoojust ära kasutavad läbivoolukuivatid (17.8 – 545.6 m3). 15 – 20 % väiksem energiatarve ja 35 – 45 % väiksen õhuvoolu tarvidus.

Heat Recovery läbivoolukuivatid HR

HR kuivatid (24.2 – 184 m3) on varustatud õhu retsirkulatsiooni-süsteemiga, kus jahutamisel tekkinud soe õhk suunatakse sooja õhu kanalisse ja segatakse ahjust tuleva kuuma õhuga säästes nii kütust.

Video

Heat Recovery läbivoolukuivatid HRC

HRC  seeria suure tootlikkusega (6 – 300 t/h) kuivatid on varustatud õhu retsirkulatsiooni-süsteemiga, kus jahutamisel tekkinud soe õhk suunatakse sooja õhu kanalisse ja segatakse ahjust tuleva kuuma õhuga säästes nii kütust.

REX-seeria uuenduslikud läbivoolukuivatid

REX uue seeria läbivoolukuivatid on tänu soojutusmaterjalide ja õhu eelsoojendussüteemi kasutamisele oluliselt energiatõhusamad.

Video

Loe lisaks