A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Kui talvel vähe tuisku, siis suvel vähe vihma.

Underhaug Kartulikombainid

UN 1700

Underhaug 1700 on rippmasinaks konstrueeritud lihtne üherealine kombain. Kõrvalenihutatud vaoavaja. Platvormi kõrgus on reguleeritav.

Universaalne väljastussüsteem – lisaseadmetena on võimalik paigaldada punker, kottide platvorm, külgkonveier kastidesse panekuks traktori ees (pildil) või külgkonveier kõrvalsõitva traktori haagisesse laadimiseks.

Saab kasutada ka teiste juurviljade koristuseks. Lai valik lisaseadmeid.


UN 2200

Underhaug 2200 on järelveetav kaherealine kartulikombain. Liigub traktoriga ühel joonel. Kolme-, kahe- või üheosalise sahaga.

Peakonveier 1,5 meetri laiune. Erinevad separeerimisvõimalused. Laadimis-konveieril on kartulivoolu leevendi. Kõiki hüdraulilisi funktsioone juhitakse juhtpuldist solenoidklappide kaudu.

Lai valik mitmesuguseid lisaseadmeid.


UN 2600

Underhaugi kartulikombain 2600 on samuti järelveetav ning kaherealine. Liigub traktoriga ühel joonel. Kolme-, kahe- või üheosalise sahaga.

Peakonveier 1,65 meetri laiune. Hüdrauliline sügavuskontroll, iseseaduv rool, raami loodija. Rataste vahe reguleeritav. Erinevad separeerimis-võimalused.

Kolmejärgulisel laadimiskonveieril on kartulivoolu leevendi. Kõiki hüdraulilisi funktsioone juhitakse juhtpuldist solenoidklappide kaudu.

Lai valik lisaseadmeid.


UN 5640

Underhaugi kartulikombain 5640 on punkriga üherealine kombain.

Järelveetav mudel kõrvalasuva vaoavajaga. Konveierite laius 750mm. Pealint on ainulaadse ülemise konveieriga, mis kindlustab väga hea mulla separeerimise. Kivieraldusseade on muudetava puhastusnurgaga.

Enamuse konveierite ja lintide töökiirus on suures osas reguleeritav. Sügavust on võimalik hoida automaatselt. Ratta asend on tsentreeruv. Separaator on kallutatav.

Kombaini punker mahutab kuni 4 tonni. Punkri tühjenduselevaator on tõstetav, väljalaadimiskõrgus kuni 3,9 m.

Võimalik juurde tellida mitmesuguseid lisaseadmeid.