UudisedGIANT professionaalsed rataslaadurid Hollandist nüüd saadaval A.Tammel AS tootevalikus.

GIANT professionaalsed rataslaadurid Hollandist nüüd saadaval A.Tammel AS tootevalikus.

On heameel teavitada, et käesolevast aastast oleme GIANT profilaadurite ametlik maaletooja, tagades sellega lisaks laiale tootevalikule nii garantii, järelteeninduse, kui ka varuosade kiire tarne.

GIANT rataslaadurid on suurepärane täiendus MERLO teleskooplaaduritele, mida oleme Eestis juba paarkümmend aastat väga edukalt põllumeestele ja teistele ettevõtetele müünud, olles kindlalt turuliidrite seas.

Eesti turule ja konkurentsile mõjub GIANT rataslaadurite tulek kindlasti positiivselt, kuna meie praegused ja tulevased kliendid on saanud juurde võimaluse soetada mõistliku hinna eest kompaktse, kuid väga hea rataslaaduri.

GIANT Hollandis asuv tehas on tootnud laadureid ja tööorganeid alates 1996 aastast. Tänaseks on GIANT tootevalik üks suuremaid konkurentide seas, 36 mudelit üleilmse turu jaoks, mida toodavad 240 kõrgeltmotiveeritud töötajat Oisterwijki tehases.

Rataslaadurite valmistamisel kasutatakse uusimat tehnoloogiat, parimaid innovaatilisi lahendeid, parimaid komponente Kubota, Bosch Rexroth ja Comer valikust, tagades sellega masinate kõrgeima kvaliteedi ja kestvuse, sobitudes vägagi mitmekesisele üleilmsele turule.

Pole eluvaldkonda, kuhu rataslaadurid ei sobituks, olgu siis tegemist minilaadurite, suuremate rataslaadurite või teleskoop-poomiga masinatega.

See tootesegment on laialdast kasutamist leidnud nii hobiaednike, ehitajate ja põllumeeste seas. Ükskõik, kas on vaja koristada ehitusjäätmeid, transportida küttepuid, sööta loomasid või virnastada erinevaid materjale- GIANT laadurite seas on kindlasti sobilik masin olemas.

Küsige lisainfot meie müügimeeskonnalt ja külastage tootja kodulehte

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee