UudisedSMS CZ tähistab 30 aasta juubelit, tuues turule UUSI masinaid ja uuendusi ning tutvustab oma uut visuaalset suunda

SMS CZ tähistab 30 aasta juubelit, tuues turule UUSI masinaid ja uuendusi ning tutvustab oma uut visuaalset suunda

Rokycanys, 12. september 2023 – SMS CZ s.r.o., Tšehhi mulla- ja niidutehnoloogia tootja, tähistab tänavu oma 30. aastapäeva. Selle sündmuse tähistamiseks tutvustab ta uut niitude ja karjamaade süvakultivaatorit TALON GREEN, kombineeritud kultivaatori FINISHER uue generatsiooni ning on andnud endale uue visuaalse identiteedi, mis vastab täpsemalt kaubamärgi väärtustele ja suunale.

„19. märtsil 2023 möödus täpselt 30 aastat SMS CZ s.r.o. oli registreeritud äriregistris. See tähistas põneva teekonna algust, mille jooksul oleme muutunud väljakujunenud ja lugupeetud ettevõtteks, mis arendab ja toodab kvaliteetseid põllumajandusseadmeid, mida tarnime nüüd viiele kontinendile üle maailma. Samuti oleme edukalt arendanud oma keskkonnatoodete valikut, kus oleme pühendunud põletusseadmete ja suitsugaaside puhastusjaamade rakendamisele.“ ütleb SMS CZ, s.r.o. tegevdirektor Petr Jirsa.

Rokycany ettevõte on oma 30 tegutsemisaasta jooksul tootnud ja müünud ​​20 tuhat põllumajandustehnikat 45 riiki üle maailma. Praegu tegutseb see müügivõrgu kaudu enam kui 35 riigis. Ettevõte on esindatud Kanadast Austraalia ja Uus-Meremaani.

TALON GREEN: uus heinamaa süvakultivaator

Juubeliaastal tõi SMS CZ sügise alguses turule uue süvakultivaatori TALON GREEN, mis on mõeldud püsirohumaa süvatöötlemiseks ja õhutamiseks ilma taimestikku häirimata ning mulla struktuuri segamise ja kivide pinnale tõmbamiseta.

Masina mehaaniliselt reguleeritav lõikur lõikab põllukultuuri pealmise kihi, avades pinna, et põhk saaks sujuvalt läbida, kuni 35 cm sügavusele. Pinnal pole rebenemist ega kahjustusi. Seejärel koondab tugirull kõik kokku.

TALON GREEN 300/3 ja 300/4 on saadaval töölaiusega 3 m ja erinevad piide arvu poolest, kusjuures TALON GREEN 300/3 on varustatud kolme sirge piiga ja TALON GREEN 300/4 neljaga.

Piide kinnitamine raami külge poltide ja surveplaatide abil võimaldab põllumehel piide positsioone vastavalt oma vajadustele muuta. Piid ja järelrullik on külgsuunas reguleeritavad ja kinnitatud nihkepoldiga või kasutada saab hüdraulilist lukustust.

Masinat saab varustada torukujulise rulliga või Z-rulliga, et tagada agressiivne muru kultiveerimine. Z-rull on saadaval 3 m masinalaiusega või segmenteeritud, kus segmendid asuvad terade taga.

Kultivaatori FINISHER uus põlvkond

Tooteuuenduste loetelu sellega ei lõpe. Rokycany ettevõte on turule toonud ka uue põlvkonna kultivaatori FINISHER. Neid masinaid kasutatakse mulla esimesel koristusjärgsel töötlemisel või minimeerimistehnoloogiates, kus on oodata põllukultuuride jääkide osakaalu suurenemist.

Uuenduslikud on mudelid FINISHER 300 ja FINISHER 400, mille töölaiused on 3 ja 4 m.

Uue põlvkonna masinates on originaalsed topeltkeeratud vedrudega koorijad asendatud uut tüüpi hüdropneumaatilise ülekoormuskaitsega, süvendades nii masina töösügavust 35 cm-ni. Uue põlvkonna masinaid iseloomustab ka töösektsioonide vahekauguse pikenemine, mis vähendab masina ummistumise ohtu viljajääkidest.

FINISHER 300 koosneb ühest tööraamist, versioon 400 aga kahest tööraamist, mis on hüdrauliliselt kokku pandud masina teljega risti.

Masinad on varustatud 3 rida 350 mm teljevahega ja töösügavusega kuni 35 cm. Uute FINISHER’ide ketaste läbimõõt jääb 51 cm ja ketaste teljevahe on 125 mm. Masina töökiirus võib olenevalt harimissügavusest ja traktori võimsusest olla kuni 15 km/h.

SMART külvikute valiku laiendamine

SMART külviku tootevalik täieneb ka SMART 250-ga. Nüüd pakutakse kahte mudelit, SMART 300 ja SMART 250. Need on identsed masinad, kuid erinevad töölaiuse poolest, mis on SMART 300 puhul 3 m. ja 2,5 m uuele SMART 250-le. SMART 250 sobib väikestele pindadele, viinamarjaistandustele ja viljapuuaedadele. Sobib ka farmidesse, kus põllumeestel on väiksema võimsusega traktor.

Uus visuaalne identiteet

Aastapäeva tähistamiseks avalikustab ettevõte ka uue visuaalse identiteedi. “Otsustasime kasutada seda ajaloolist verstaposti oma visuaalse ja turunduse teekonna uuendamiseks,” selgitab Petr Jirsa ettevõtte motivatsiooni: “Esimeses faasis ei olnud eesmärgiks mitte ainult brändi ja ettevõtte näo uuendamine, vaid luua hierarhia segmentidele, millele oleme ettevõttena pühendunud.”

Selle tulemusel tekkis kokku kolm identiteeti, mida seovad traditsioonilised ja domineerivad SMS-kirjad. Nutikate masinate lahendus hõlmab nüüd kõiki segmente, millele ettevõte on pühendunud, st agro – põllumajandusmasinate tootmine ja Tehnoloogia – põletusseadmete projekteerimine ja tootmine ning suitsugaaside puhastustehnoloogia. Teatises on nüüd iga segment selgelt eristatav. Punakaspruuni ja halli värvi kombinatsioon jätkab olemasolevat visuaalset suunda ning viitab pinnasele ja rauale, elementidele, millest SMS CZ tooted on valmistatud ja mille jaoks need on mõeldud. Logo faasitud elemendid, mille pikkus servast lüheneb, lisavad seejärel logole dünaamilisust ja tekitavad liikumistunde, nagu kõik Rokycanys toodetud masinad.

“Usun, et uus visuaalne viis meeldib nii professionaalile kui ka laiemale avalikkusele. See kajastab meie ettevõtte väärtusi täpsemalt ning vastab praegustele turunduse ja kommunikatsiooni trendidele,” võtab Petr Jirsa kokku.

Uue logo ja kontseptsiooniga hakkavad partnerid ja avalikkus sellest aastast kokku puutuma messidel, SMS CZ automaatidel, kodulehel, pressimaterjalides ja mujal.

Alexandr Kuchař
Turunduskommunikatsioonid
Tel. +420 739 327 983
E-post: marketing@smscz.cz

Teave SMS CZ s.r.o.

SMS CZ s.r.o. on kolmekümneaastase ajalooga Tšehhi pereettevõte, mis jätkab tehase inseneritraditsiooni, mis ulatub 1897. aastani. Tänapäeva arendus- ja tootmisprogramm koosneb põllumajanduse ja keskkonna valdkonna seadmete ja tehnoloogia mehaanilisest ja insenerilisest tootmisest.

Põllumajanduse valdkonnas valmistab ettevõte oma põllutöömasinaid mulla töötlemiseks, külvieelseks ettevalmistamiseks, rullimiseks, taastamiseks ja niitude ja karjamaade rajamiseks alates 1993. aastast. Ettevõte on end tõestanud juhtiva põllumuldade tootja ja müüjana. töötlemismasinad Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias ning omab olulisi positsioone Prantsusmaal, Belgias, Saksamaal, Ungaris, Rumeenias, Bulgaarias ning välismaal Kanadas ja Uus-Meremaal. Kokku ekspordib SMS CZ oma masinaid enam kui 30 riiki neljal kontinendil (Euroopa, Põhja-Ameerika, Aasia, Austraalia). Pikemas perspektiivis tugevdab ta oma positsioone välismaal ja otsib uusi äripartnereid.

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee