UudisedUus, täiselektriline Merlo teleskooplaadur, on prestiižika “ADI Com-passo d’Oro 2022” auhinna võitja, mis on tööstusevaldkonna hinnatuim tunnustus.

Uus, täiselektriline Merlo teleskooplaadur, on prestiižika “ADI Com-passo d’Oro 2022” auhinna võitja, mis on tööstusevaldkonna hinnatuim tunnustus.

Leht valget paberit ja soov kirjutada uut peatükki ajaloos. Niimoodi sai alguse üks üle aegade innovatiivsemaid projekte, taustaks väärikas ajalugu, pühendumus ja innovatsioon. San Defendente di Cervascas (CN) asuv Merlo Group on maailmas juhtival positsioonil olev teleskooplaadurite tootja, tuntud uuenduslike tehnoloogiate kasutuselevõtja. See kõik on üheks oluliseks tõukejõuks firma enam kui viiekümne aasta pikkuses ajaloos, lahendamaks erinevate kasutajate paljusid väljakutseid.

Merlo Group pingutused üha uute tehnoloogiate kasutuselevõtuks materjalide käitlemisel on teinud firmast selles valdkonnas teerajaja. Kõike seda eelnevat võeti arvesse uue eWorker teleskooplaaduri loomisel, mida nüüd teame ka Generation 0 nimetuse all, olles teerajajaks üha enam arendamist vajavas rohepöördelises ja keskkonnasõbralikus maailmas.

Pärast kaheaastast arendusfaasi, milles lõi kaasa kogu Merlo Group meeskond, sai eWorker 2021 aasta lõpuks turustamisvalmis, saavutades kohe suure tähelepanu ja populaarsuse osaliseks ning pärjatud kõrgete tunnusttustega rahvusvaheliste žüriide poolt paljudes erinevates kategooriates nii Itaalias kui ka väljaspool: SAMOTER innovatsiooniauhind, äramärkimine tehnilise innovatsiooni eest EIMA-l, Grand Prix Matériel ; kuldmedalid Polagra ja Agrotech, samuti hõbemedal RHASS väljapanekul.

Eelnevat arvestades on Merlo Group väga uhke nüüd saadud uue eWorker kõrge tunnustuse eest ‘Premio Compasso d’Oro ADI 2022’.

Kõrge rahvusvaheline auhind ja üks maailma olulisem tunnustus saadi rahvusvahelise žürii poolt, mis on taolisi auhindu jaganud juba 1954 aastast-nüüd tuli see eWorkerile. eWorker sai selle kõrge tunnustuse osaliseks, kuna on teerajajaks uute materjalide ja väärtuste kasutuselevõtmisel, andes suure panuse ühiskonnale, looduslikule keskkonnale, samuti panustades inimeste paremale tulevikule.

See, 27. korda väljaantav ‘Compasso d’Oro’ auhind ei ole lihtsalt tunnustus itaalia disaineritele, vaid põhifookuses oli jätkusuutlikkus-vastutus-areng kontseptsioon, mis tagaks inimkonna parema tuleviku, mida rõhutas ka ADI president Ar. Luciano Galimberti.

Sellest lähtuvalt oli käesoleval aastal ka eWorker üks 20 võiduprojektist enam kui 500 finalisti seas. Kõrge tunnustus annab kinnitust, et Merlo Group on oma suurte strateegiliste pingutusega rühkimas õiges suunas. Grupp jätab endast maha soliidse jalajälje, mis sammub jätkusuutlikuma tuleviku suunas, võttes kaasa ka kõik varasema väärt kogemuse Made in Italy, samuti kõik hea, mis on loodud grupi tehastes Cuneos.

Merlo Group eesmärk on lisada veelgi enam lisandväärtusi ka tuleviku tarbeks ja selleks jätkub tulevikku vaatav arendustöö, tuues uusi lahendusi ka kasutusmugavuse ja ohutuse valdkonnas.

eWorker saadud kõrgete tunnustuste loetelu:

2022 – Premio Compasso d’Oro ADI — Milano

Awarded in the category Machines and Components for Industry as a:

‘product featuring advanced and culturally aware design methods, ethical responsibility towards people, society and the environment, and a driving force for new material and immaterial qualities’.

2022 – hõbemedal  at RHASS – Royal Highland and Agricultural Society of Scotland – Edinburgh

auhinnatud:

tõestatud mitmekülgsus eWorkeri potentsiaalsetes rakendusvaldkondades; vastupidavus, pakkudes pidevat tööd kiirete laadimistsüklite ja 8-tunnise tööulatusega; keskendumine jätkusuutlikkusele ja kasutatavusele.

  2022 – Kuldmedal  Agrotech messil – Kielce

Auhinnatud:

teadus- ja arendustegevus, tagades pideva arendusprotsessi, et kavandada null-kahjulike gaaside (zero emission) heitkogustega laadurit; energiatõhususe ja masina üldise jõudluse parim kombinatsioon

2022 – Kuldmedal Polagra’l – Lublin

Auhinnatud:

põllumajandusrakendustes leiduvad tehnoloogilised uuendused, mis peegeldavad tähelepanu detailidele, täiustamaks ja muutmaks Merlo teleskooplaaduri juhtimise kogemus ainulaadseks.

2021 – Tehnilise innovatsiooni tunnustus Eima’l – Bologna

Auhinnatud:

elektriline nelikvedu, mis suudab hallata nii iga üksiku mootori pöördemomenti kui ka kiirust; parem kasutamine ja juhitavus, mis on võrreldav või parem kui sarnase sisepõlemismootoriga teleskooplaaduriga.

 

2021 – Grand Prix Matériel – Pariis

Auhind kategoorias «Catégorie Matériel Gamme Légère», antud Chantiers de France ja DLR poolt:

jõuülekande efektiivseim kasutus, mis võimaldab laadimisaegu vahemikus 6–8 tundi ja kuni 8 tundi tööaega; kaalu/võimsuse/jõudluse suhe.

 

2020 – Samoter Innovatsiooniauhind – Verona

Auhinnatud:

saavutatud jõudlus ja tõhusus ülikompaktsete mõõtmetega elektrisõidukil maastikul transportimisel ja korviga töötamisel; suurepärane juhitavus kõikides töötingimustes; ja madalad kasutuskulud.

Kõik need tunnustused on märk Merlo Group tulemuslikust tööst, vastutustundlikkusest ja pühendumusest, millesse panustavad Merlo Group ühtse pere naised ja mehed igapäevaselt .

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee