Zuidberg Esirippsüsteemid

Esirippsüsteemid ja esijõuvõtuvõllid kõikidele traktorimarkidele

Hollandi firma Zuidberg toodab esirippsüsteeme traktoritele ning sinna juurde ka esijõuvõtuvõlle. Zuidbergi süsteem on ideaalne lahendus juhuks, kui teie traktoril ei ole veel esimest rippsüsteemi, kuid ikkagi te soovite traktorit efektiivsemalt rakendada ning ees mitmesuguseid rippmasinaid kasutada. Selleks polegi vaja osta uut ja kallist traktorit. Zuidberg pakub lahendusi kõikidele tuntud traktorimarkidele.

Tugevdatud silindritel on kroomitud sääred. Otstes on määritavad ja vaheta-tavad laagrid. Korpus on valmistatud kõrgtugevast valumalmist, mis tagab jäikuse. Kokkupandud asendis on aisad traktorile hästi lähedal ja ei takista ligipääsu mootorile. Enne elektrostaatilist värvimist 2-komponendilise värviga on kõik detailid hästi puhastatud ja kuumfosfaaditud. Hüdraulikat saab tellida nii ühepoolse kui ka kahepoolse toimega. Rippsüsteemi saab ka hüdrauliliselt lukustada transpordiasendis. Aisad on valmistaud spetsiaalsest kõrgekvalitee-dilisest terasest. Aisadel on kolm asendit: fikseeritud, ujuv või kokkupandud.

Lisaks rippsüsteemidele toodab Zuidberg ka esijõuvõtuvõlle ning seda samuti kõigile enamlevinud traktoritele. Suurematele traktoritele mõeldud süsteemid on varustatud õlijahutusega, mis tagab normaalse töötemperatuuri ka suure koormuse korral. Väljalülitatud asendis on jõuvõtuvõll lukustatud, et välistada selle kaasavedamist.

   

Klikkides sellel lingil saad valida oma traktorile nii esiripu kui ka -jõuvõtuvõlli

Siin väike ülevaade traktoritootjatest, millistele Zuidberg oma tooteid pakub, loetelu pole kindlasti lõplik:

 Belarus  Case  Challenger  Claas
 
 Deutz – Fahr Fendt Hürlimann John Deere
   
Kioti Kubota Landini Massey Ferguson
McCormick New Holland Renault Steyr
Valtra Zetor

Peakontor Jõgeval

Turu 7, 48303 Jõgeva

+372 776 8030
info@atammel.ee

Kõik kontaktid

Tartu esindus

Tiigi tee 2, Õssu küla, 61713 Tartumaa

+372 507 1670
einar@atammel.ee

Kõik kontaktid

Saaremaa esindus

Kuressaare, Pikk tn. 64F, Saaremaa vald, 93815 Saaremaa

+372 524 7539
andres.tammel@atammel.ee

Kõik kontaktid

Viljandi kauplus

Pärnu mnt. 24B, Viljandi

+372 434 9555
leho@leho.ee

www.leho.ee