A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
Nigulapäeva udu toob soojad jõulud, nigulapäeva külm kestab kolmekuningapäevani.

Zuidberg Esirippsüsteemid

Esirippsüsteemid ja esijõuvõtuvõllid kõikidele traktorimarkidele

Hollandi firma Zuidberg toodab esirippsüsteeme traktoritele ning sinna juurde ka esijõuvõtuvõlle. Zuidbergi süsteem on ideaalne lahendus juhuks, kui teie traktoril ei ole veel esimest rippsüsteemi, kuid ikkagi te soovite traktorit efektiivsemalt rakendada ning ees mitmesuguseid rippmasinaid kasutada. Selleks polegi vaja osta uut ja kallist traktorit. Zuidberg pakub lahendusi kõikidele tuntud traktorimarkidele.

Tugevdatud silindritel on kroomitud sääred. Otstes on määritavad ja vaheta-tavad laagrid. Korpus on valmistatud kõrgtugevast valumalmist, mis tagab jäikuse. Kokkupandud asendis on aisad traktorile hästi lähedal ja ei takista ligipääsu mootorile. Enne elektrostaatilist värvimist 2-komponendilise värviga on kõik detailid hästi puhastatud ja kuumfosfaaditud. Hüdraulikat saab tellida nii ühepoolse kui ka kahepoolse toimega. Rippsüsteemi saab ka hüdrauliliselt lukustada transpordiasendis. Aisad on valmistaud spetsiaalsest kõrgekvalitee-dilisest terasest. Aisadel on kolm asendit: fikseeritud, ujuv või kokkupandud.

Lisaks rippsüsteemidele toodab Zuidberg ka esijõuvõtuvõlle ning seda samuti kõigile enamlevinud traktoritele. Suurematele traktoritele mõeldud süsteemid on varustatud õlijahutusega, mis tagab normaalse töötemperatuuri ka suure koormuse korral. Väljalülitatud asendis on jõuvõtuvõll lukustatud, et välistada selle kaasavedamist.

   

Välislingid

Siin vastavale pildile klikkides saate minna tehase kodulehele, kust saab täpselt vaadata, millistele traktorimarkidele Zuidberg oma tooteid pakub :

 Belarus  Case  Challenger  Claas
 
 Deutz – Fahr Fendt Hürlimann John Deere
   
Kioti Kubota Landini Massey Ferguson
McCormick New Holland Renault Steyr
Valtra Zetor