A.Tammel AS | Leho Kaubandus | Bel-Est
On oktoober külm ja tuuline, saab küünlakuu kalk.

TOBROCO-GIANT rataslaadurid ja pinnasetihendajad

GIANT rataslaadurid on suurepärane täiendus MERLO teleskooplaaduritele (põllumajandus, ehitus, hobiaiandus jne), mida oleme Eestis juba paarkümmend aastat väga edukalt põllumeestele ja teistele ettevõtetele müünud, olles kindlalt turuliidrite seas.

Eesti turule ja konkurentsile mõjub GIANT rataslaadurite tulek kindlasti positiivselt, kuna meie praegused ja tulevased kliendid on saanud juurde võimaluse soetada mõistliku hinna eest oma investeeringule parima väljundi.

GIANT Hollandis asuv tehas on tootnud laadureid ja tööseadmeid alates 1996 aastast. Seega oli aasta 2021 ettevõttele oluliseks verstapostiks, täitus 25 aastat edukat tegevust. Tänaseks on GIANT tootevalik üks suuremaid konkurentide seas, 36 mudelit üleilmse turu jaoks, mida toodavad 240 kõrgeltmotiveeritud töötajat Oisterwijki tehases.

Rataslaadurite valmistamisel kasutatakse uusimat tehnoloogiat, parimaid innovaatilisi lahendeid, parimaid komponente Kubota, Bosch Rexroth ja Comer valikust, tagades sellega masinate kõrgeima kvaliteedi ja kestvuse, sobitudes vägagi mitmekesisele üleilmsele turule.

Pole eluvaldkonda, kuhu rataslaadurid ei sobituks, olgu siis tegemist minilaadurite, suuremate rataslaadurite või teleskoop-poomiga masinatega.

See tootesegment on laialdast kasutamist leidnud nii hobiaednike, ehitajate ja põllumeeste seas. Ükskõik, kas on vaja koristada ehitusjäätmeid, transportida küttepuid, sööta loomasid või virnastada erinevaid materjale- GIANT laadurite seas on kindlasti sobilik masin olemas.

Märgilise tähendusega oli aasta 2019, kui algas elektriliste Giant 2200E, 2200E X-TRA ja hiljem ka 2700E, 2700E X-TRA laadurite tootmine.

2021 aastast on lisandunud rataslaadurite valikusse uued G1100G1200 seeria mudelid, samuti uus, Giant G2300/G2300 X-TRA seeria, täites tühimiku Giant G2200 ja Giant G2500 seeria vahel. Uuetel mudelitel on veelgi enam võimsust nutikalt ära pakitud.

2021 aastal omandati Zwolles (Holland) asuv Samac pinnasetihendajate tehas ja algas uus ajajärk tehase ajaloos-lisandusid valikusse Giant vibronuiad ja -plaadid.

Loe lisaks

               
Minilaadurid Rataslaadurid

Teleskooplaadurid
Tööseadmed Pinnasetihendajad